Sistem ısınınca kapanıyor

332579

Hectopat
Makaleler
3
RAM
3
Ekran kartı
Ati Redeon 4300/4500 HD Series
İşlemci
Amd athlon x2 245 processor 2.90 Ghz
Merhaba arkadaşlar, dediğim gibi bilgisayar ısınınca kendini Power saving Mode'a alıyor ve kapatıyor. Kontrol ettim çoğunlukla işlemci ısınınca oluyor. Sorun şu ki işlemci bilgisayarı açtıktan 1, 1 buçuk saat sonra ısınıyor ve kapanıyor. Bir de dikkat ettim ki oyuna da girsem normal tarayıcıda da dolaşsam fark etmiyor. 1, 1 buçuk saat sonra işlemci çok ısınıyor ve bilgisayar kendini Power saving Mode'a alıp kapatıyor.

Sorun ısınma işte eski AMD işlemcilerine boşuna soba demiyorlar termal macun yenile veya yeni soğutucu al.

Merhaba arkadaşlar, dediğim gibi bilgisayar ısınınca kendini Power saving Mode'a alıyor ve kapatıyor. Kontrol ettim çoğunlukla işlemci ısınınca oluyor. Sorun şu ki işlemci bilgisayarı açtıktan 1, 1 buçuk saat sonra ısınıyor ve kapanıyor. Bir de dikkat ettim ki oyuna da girsem normal tarayıcıda da dolaşsam fark etmiyor. 1, 1 buçuk saat sonra işlemci çok ısınıyor ve bilgisayar kendini Power saving Mode'a alıp kapatıyor.

Hiç sıcaklık değerlerine baktın mı? Stok ve yükte bize bir sıcaklık değerlerini göster.

MSI Afterburner ile oyun içinden ve dışında bakabilme imkanın mevcut. Diğer uygulamalar genellikle oyun içindeki sıcaklık değerlerini gösteremediğinden oyunu arka planda bırakman gerekiyor. Bu da tam yükte olduğu sıcaklığı vermez.

Yeni konular

Geri
Yukarı