Ekran kartı ısısı kaç derece olmalı ?

Mithril5

Kilopat
ASUS Dual 1060 6 GB ekran kartına sahibim. Normal boştaki sıcaklık 27-33 derece. Sniper elite V4'te FPS düşüşleri yaşadığım için bir iki özel ayarlamadan sonra 68 dereceyi gördüm. Ayarlamadan önce de en fazla 65 dereceyi falan görüyordum. Bu ısı değerleri normal mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS Dual 1060 6 GB ekran kartına sahibim. Normal boştaki sıcaklık 27-33 derece. Sniper elite V4'te FPS düşüşleri yaşadığım için bir iki özel ayarlamadan sonra 68 dereceyi gördüm. Ayarlamadan önce de en fazla 65 dereceyi falan görüyordum. Bu ısı değerleri normal mi ?
bende daha yeni asus dual gtx 1060 6gb oc modelini aldım boşta 55 derece
lütfen yardım et 2 gündür araştırıyorum

bende daha yeni asus dual gtx 1060 6gb oc modelini aldım boşta 55 derece
lütfen yardım et 2 gündür araştırıyorum

Afterburner üzerinden Fan hızını %30 yapın. Bazı ekran kartları boştayken gürültü çıkarmamak için fan kullanmıyor. Oyunda sıcaklık artınca devreye giriyor.

Afterburner üzerinden Fan hızını %30 yapın. Bazı ekran kartları boştayken gürültü çıkarmamak için fan kullanmıyor. Oyunda sıcaklık artınca devreye giriyor.
Bendede gt 1030 pasif soğutuculu var fan ayarı yüzde 40-50 arası 83 dereceyi geçmiyor ama korkuyorum yanar diye sizce böyle bir şey olurmu kartı yeni aldım csgo valorant tarzı oyunlar oynuyorum 81 dereceye gelince otomatikmen fan ayarı artıyor ve 83 dereceyi geçmiyor sizce kart yanarmı
Not:1 aydır kullanıyorum hep bu şekilde 83 ü geçmioyr

Yeni konular

Geri
Yukarı