Ekran kartı kargolama

2smokeyy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartımı sattım ve kargoya verdim. Kartın kartonunun dışını patpat naylonla sardım içinde de ASUS'larda olan ekran kartının ana kutusu vardı şu siyah ASUS yazan, onun içinde de ASUS'un kartın korunması için koyduğu koruma şeyiden vardı görselini buldum koyarım. Sizce sıkıntı çıkar mı kargo? PTT Kargo rezil olduğunu herkes biliyordur içime kurt düştü kırılır mı falan diye. Size danışıyım dedim.

Dosya Ekleri

• asus.png
    asus.png
    176,9 KB · Görüntüleme: 111
PTT Kargo'da başına her şey gelebilir. Deneyimlediğim en kötü firma. Mümkünse başka kargoyla gönderin.

Birçok kez satın aldım ve sattım da PTT Kargo ile de alışveriş yaptım hiçbir sorun da çıkmadı tabikiyle şans işi fakat alırken veya satarken de belirtin kıralabilir eşya diye ona göre sorumluluk alsınlar.

Arkadaşlar ekran kartımı sattım ve kargoya verdim. Kartın kartonunun dışını patpat naylonla sardım içinde de ASUS'larda olan ekran kartının ana kutusu vardı şu siyah ASUS yazan, onun içinde de ASUS'un kartın korunması için koyduğu koruma şeyiden vardı görselini buldum koyarım. Sizce sıkıntı çıkar mı kargo? PTT Kargo rezil olduğunu herkes biliyordur içime kurt düştü kırılır mı falan diye. Size danışıyım dedim.

Bir şey olmaz sanırım hocam kartı bir tane karton kutuya koyun işiniz daha da garanti olsun.

Ben geçen hafta laptopu patpat nalona 3-4 kat sarıp gönderdim hiçbir sorun olmadı tertemiz götürmüşler, ama teslim ederken üzerine "dikkat kırılır" uyarısını yapıştırmalarını kesinlikle söyle faydası olur diye düşünüyorum :) iyi sosyaller.

Ben geçen hafta laptopu patpat nalona 3-4 kat sarıp gönderdim hiçbir sorun olmadı tertemiz götürmüşler, ama teslim ederken üzerine "dikkat kırılır" uyarısını yapıştırmalarını kesinlikle söyle faydası olur diye düşünüyorum :) iyi sosyaller.
Hocam iki tarafınada yapıştırdım.

İstediğin kadar sarmala, bir tekmeye bakar.
Evet hocam ptt bu belli olmuyor.Yani amazondan falan alınca adamlar harbiden hakkıyla yapıyo ama işin içine türk firma girince, bilmiyorum hepsi aynı degildir umarım.

Anakartı naylona sarıp göndermiştim Yurtiçi Kargo ile, sorumluluk bize ait değil etiketi atıp gönderiyorlar. 8'dir başıma bir şey gelmedi :D

Anakartı naylona sarıp göndermiştim Yurtiçi Kargo ile, sorumluluk bize ait değil etiketi atıp gönderiyorlar. 8'dir başıma bir şey gelmedi :D
Aynı şeyi bana dediler hocam sorumluluk almayız diyolar o zaman adam gibi taşıyında sıkıntı olmasın.

Geri
Yukarı