Ekran Kartı Kod 35 sorunu

Dün vatandan GT630 aldım fakat bilgisayarım ekran kartını görmüyor ve PCI girişinde sorun var diyor. Aygıt yöneticisinden baktığımda ise hatanın kodu şu:
Kod:
Bilgisayarınızın sistem üretici bilgileri, bu aygıtı yapılandırmak ve kullanmak için yeterli bilgi içermiyor. Bu aygıtı kullanmak için bir üretici bilgileri veya BIOS güncelleştirmesi almak üzere bilgisayar üreticinize başvurun. (Kod 35)

AIDA64den baktığımda görüntü birimi gösteriyor nVIDIA GeForce GT 630 Görüntü Bağdaştırıcısı diyor fakat aygıt yöneticisinde bulamıyorum. Ekran kartına driver yükleyemiyorum sadece görüntü almak için kullanılıyor.

Sistemim:

• Anakart Adı Gigabyte GA-M61PME-S2P
  • CPU Türü DualCore AMD Athlon 64 X2, 2700 MHz (13.5 x 200) 5200+
  • İş. Sis. Adı Microsoft Windows 7 Ultimate

Birincisi, aldığın ekran kartı alt seviye, berbat bir kart. Bakkal kartı. Alırken büyük ihtimal ekran kartından anlamayan diğer kullanıclar gibi tek bildiğin şey olan GB miktarına baktın. Neyse, almışsın bi kere...

BIOS sürümünü F7B'ye güncelle, sorunun çözülmesi lazım:

http://download.gigabyte.eu/FileList/Bios/mb_bios_ga-m61pme-s2p_f7b.exe

Güncelleme için bu rehberden yararlanabilir ya da BIOS dosyasını klasörden çıkartıp belleğe atarak doğrudan Q Flash kullanabilirsin:

Video Rehber: Gigabyte BIOS Güncelleme | Technopat

Birincisi, aldığın ekran kartı alt seviye, berbat bir kart. Bakkal kartı. Alırken büyük ihtimal ekran kartından anlamayan diğer kullanıclar gibi tek bildiğin şey olan GB miktarına baktın. Neyse, almışsın bi kere...
Dediğinizi yapıcam.

Bu arada o ekran kartını render için aldım. Ekran kartından çok iyi anlarım. Bemar'da 3Ds Max eğitimleri verdiğim zamanlar oldu. Küçük çaplı bir bilgisayar topluyorum render almak için.

Evet bende anlıyorum geçenlerde 1TB HD 2350 ekran kartı aldım sorunsuz oyunları oynatıyor. 70 monitör birden çalıştırıyor ve sadece 90 TL.

Beyin error verdi kardeş ilk kez gördüğüm error kodu 999. :D GTX 660 alsaydın keşke.

Dediğinizi yapıcam.

Bu arada o ekran kartını render için aldım. Ekran kartından çok iyi anlarım. Bemar'da 3Ds Max eğitimleri verdiğim zamanlar oldu. Küçük çaplı bir bilgisayar topluyorum render almak için.

Çok iyi anlıyorsunuz belli... Bu mu render kartı?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı