Ekran kartı markası Manli nasıldır?

QuantØ

Hectopat
Millet merhaba. İnternette gezinirken Manli markasının GTX 1060 ekran kartını gördüm. Vatan'da 1500-1600 TL GTX 1060 var. Manli ise 1265 TL. Daha önce kullanan oldu mu? Nasıl bir markadır?

Hiç kullanmadım fakat bir video izlerken dikkatimi çekti biraz zorlandım bulmakta ama aşağıya linki koyuyorum :D FPS'leri dikkat edersen aynı, video'da ki ürün GTX 1070 yani güvenip güvenmeyeceğin için paylaştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zotac ve Inno3D firmaları ile partner olarak gözüküyor. Bence o fiyatlara alınabilir bir marka. Bütçe neye uygunsa onu almalısın.
Our Brands

Hiç kullanmadım fakat bir video izlerken dikkatimi çekti biraz zorlandım bulmakta ama aşağıya linki koyuyorum :D FPS'leri dikkat edersen aynı, video'da ki ürün GTX 1070 yani güvenip güvenmeyeceğin için paylaştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video tamamen ticari amacla cekilen bir video. MSİ ile arasinda 10 derece oynamasi biraz yalan gibi gozukuyor. Teknobiyotigin face sayfasina bakarsan elindeki Manli 1070 Ti'lari satmak icin baya caba sarfettigini gorursun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı