Ekran kartı mı alınmalı bilgisayar mı?

RiotClient.dll

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistemim: GT1030 - i5 2500 -16 GB RAM - 240 GB SSD (SSD'yi saymayın TurboX) - IPXSB-H61 anakart. Sizce bilgisayara ekleme mi yapmalıyım yoksa bilgisayar mı almalıyım? Bütçem yok taksitle alacağım, aylık 800 TL'ye kadar verebilirim taksit.

Biz 2018 de PC aldık i7 6 cı nesil 16 GB RAM GT710 ekran kartı vardi içinde değiştirdim GTX 1050 Ti 4 GB taktırdık canavar gibi oldu PC açmadıgı oyun yok diyebilirim tabii üst segment bir PC degil ama 32 GB RAM destegi var benim PC'nin ilerleyen zamanlar yüksetmeyi düşünüyorum RAM'ları. :D ekran kartı ve RAM daha makul gibi.

Merhaba arkadaşlar, sistemim: GT1030 - i5 2500 -16 GB RAM - 240 GB SSD (SSD'yi saymayın TurboX) - IPXSB-H61 anakart. Sizce bilgisayara ekleme mi yapmalıyım yoksa bilgisayar mı almalıyım? Bütçem yok taksitle alacağım, aylık 800 TL'ye kadar verebilirim taksit.

Hangi oyunları oynamak istiyorsun onu da yazmalısın.
Ayrıca monitörün nedir hangi çözünürlükte oynayacaksın bunu da yazmalısın.

Hangi oyunları oynamak istiyorsun onu da yazmalısın.
Ayrıca monitörün nedir hangi çözünürlükte oynayacaksın bunu da yazmalısın.
RDR2, Watch Dogs Legion, Valorant, Forza Horizon 5 vb.

Fiyatı uygun. Elindeki çöpü 2.750-3k'ya çıkarıp kap derim. İleride üstüne upgrade yaparsın.
Hocam başka siatem önerir misiniz dediğin oyunlari açacak.Temmuzun sonunda alırım. Siz gene de önerin.

RDR2, Watch Dogs Legion, Valorant, Forza Horizon 5 vb.

Hocam başka siatem önerir misiniz dediğin oyunlari açacak.Temmuzun sonunda alırım. Siz gene de önerin.
Bütçenizi belirtirseniz yardımcı olurlar. Ama bu attığım sistemi alıp
1- PSU'yu satıp 500 TL civarına Evga PSU
2- RX6400 - RX6600 gibi kartlara 2. el - sıfır olarak bir göz atıp uygun bulduğunuzu alırsanız (3-4k civarı)

8-9k'ya uygun bir sisteminiz olur. Tabi ki tercih meselesi. Alternatif uygun bir sistem şimdilik yok.

Bütçenizi belirtirseniz yardımcı olurlar. Ama bu attığım sistemi alıp
1- PSU'yu satıp 500 TL civarına Evga PSU
2- RX6400 - RX6600 gibi kartlara 2. el - sıfır olarak bir göz atıp uygun bulduğunuzu alırsanız (3-4k civarı)

8-9k'ya uygun bir sisteminiz olur. Tabi ki tercih meselesi. Alternatif uygun bir sistem şimdilik yok.
Hocam sizinkini düşünüyordum fakat sanırsam bilgisayar kaldırılmış siteden. Bir bakar mısınız?

Geri
Yukarı