Ekran kartı model önerisi

sivrigum

Kilopat
Merhabalar. Stok durumuna ve fiyatına göre ya RTX 2060S ya da RTX 3060 almayı düşünüyorum. Bir monitörüm ve televizyonum var. İkisinin de Display Port girişi yok, o yüzden 2 tane HDMI girişli ekran kartı almayı planlıyorum fakat stoklar böyleyken ve yeni nesil kartların çoğunda tek giriş HDMI port varken bu isteğimin biraz zor olduğunu düşünüyorum.

Size sorum, acaba dönüştürücü kullanarak bağlantı yapabilir miyim? Yaparsam performans kaybı olur mu? Kayıp olmazsa sadece soğutmasına bağlı olarak hangi modeli yahut modelleri önerirsiniz? Kayıp olursa 2 HDMI girişli bir model önerebilir misiniz? Teşekkürler.

Hocam kaliteli alacaksanız iş görecektir, mesela ben dandik bir dönüştürücü aldım arada ekran gidiyor, dönüştürüyücü kıpırdatınca geri geliyor. Allah'tan iki ekran kullanıyorum yoksa deli olurdum

Monitör ve televizyona bağlayacağım kartı. İki tane HDMI girişi olması lazım kartın. Yoksa mecburen dönüştürücü kullanmam gerek konuyu da bu yüzden açtım zaten.
Düzelttim hocam mesajı başta yanlış okumuşum kusuruma bakmayın. Dönüştürücüye mecbur kalırsanız televizyona takın derim.

Düzelttim hocam mesajı başta yanlış okumuşum kusuruma bakmayın. Dönüştürücüye mecbur kalırsanız televizyona takın derim.
Evet mecbur kalırsam öyle yapmayı düşünüyorum hocam. Model öneriniz var mıdır? Şunun soğutması çok iyi kesin bu modeli almanız lazım dediğiniz. Yoksa hangisini ucuza bulursan ondan al mı dersiniz?

Geri
Yukarı