Ekran kartı modelini öğrenme

Osman Tuç

Hectopat
Daha fazla  
Sürücü güncelleyeceğim fakat ekran kartı HD 5450 Mobility Radeon mu, yoksa 5450 Radeon mu bilmiyorum? Bir de paylaşımlı ise ne yapmam gerekir bu mod kötü bir şeyse FPS düşürüyorsa kapatılabilir mi?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücü güncelleyeceğim fakat ekran kartı HD 5450 Mobility Radeon mu, yoksa 5450 Radeon mu bilmiyorum? Bir de paylaşımlı ise ne yapmam gerekir bu mod kötü bir şeyse FPS düşürüyorsa kapatılabilir mi?

Eki Görüntüle 504567
Laptop ise mobility 5450 masaüstü ise düz 5450 modeldir.
Paylaşım konusuna ise dokunmayın. En iyisi bu şekilde bırakmak olur. Kötü bir şey değil hatta iyi bile denebilir.

Merhaba dostum. Aşağıdaki programı indir. Ekran kartının tüm bilgilerine ulaşacaksın. Ayrıca sağ üst köşede Lookup'a bas. Direkt model ve bilgilerini ayrı bir sayfada göreceksin.

Saygılarımla.

Yok kötü bir şey değil paylaşım sadece RAM biraz alır kendisine ayırır. Benim tavsiyem zaten bu kart onu dolduracak seviyede değil o yüzden paylaşım miktarını bayağı azaltın derim.
O miktarı direk almıyor sadece ihtiyaç duyarsa o miktara kadar alıyor. Mesela benim kartın 8GB miktarında (Genelde RAM miktarının yarısı olur.) paylaşımlı belleği var ama ben hala 16GB RAM kullanabiliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı