Ekran kartı nerede satılabilir?

Emgue

Femtopat
Daha fazla  
Hocam elimde hiç kullanılmamış bir ekran kartı var bunu sahibinden de satmak istiyorum ama aklıma ha bire dolandırılabileceğim ihtimali geliyor. Siz satış yaparken hiç sıkıntı çektiniz mi? Süreç nasıl işliyor? Anlatırsanız sevinirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Letgo dolap gibi uygulamalara koyabilirsin.
Ekran kartının marka modeli nedir garanti fatura durumu nedir?
Ekran kartını ablam yurtdışından hediye almıştı ama satmak istiyorum garanti durumunu tam bilmiyorum ama herhalde garantisi burada geçerli değildi model asus rog strix rtx 3060 bir de yanında asus rgo strix lc 240 vermeyi düşünüyorum fatura felan her şey var.(garanti söylediğim gibi)

Ekran kartını ablam yurt dışından hediye almıştı ama satmak istiyorum garanti durumunu tam bilmiyorum ama herhalde garantisi burada geçerli değildi model ASUS ROG STRIX RTX 3060 bir de yanında ASUS rgo STRIX lc 240 vermeyi düşünüyorum fatura falan her şey var.(garanti söylediğim gibi)

İkisini 10 000 TL'ye rahat satarsın.

Ekran kartını ablam yurtdışından hediye almıştı ama satmak istiyorum garanti durumunu tam bilmiyorum ama herhalde garantisi burada geçerli değildi model asus rog strix rtx 3060 bir de yanında asus rgo strix lc 240 vermeyi düşünüyorum fatura felan her şey var.(garanti söylediğim gibi)
Garantisiz oluyor. Yurtdışı diye satacaksınız. Şu an Türkiye garantilisi 10K civarında diğeri de 1000 küsür. Biraz düşünüp fiyat belirleyin Sahibinden ve Letgo'ya ilan verebilirsiniz. Ama 10, 9, hatta 8 bile satılması zor rakamlar bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı