Ekran kartı önerisi

alikrall

Hectopat
Anakart: HP 786F3.
İşlemci: P8400.
RAM: 4 GB DDR3.
PSU: 244Watt.
Tam hatırlamıyorum GDDR3 olması lazım.
Arkadaşlar bu sisteme AMD 6570, 5670, 5570 olur mu? Sizinde bu sisteme ekran kartı tavsiyeniz nelerdir.
Not: CS:GO GTA 5 gibi oyunları düşük-orta ayarlarda oynamak istiyorum.

Arkadaşlar bu sisteme AMD 6570, 5670, 5570 olur mu? Sizinde bu sisteme ekran kartı tavsiyeniz nelerdir.

Bütçe nedir?
Bende şu an E7500 2.93GHz, HD5570 1GB 128 Bit, 4 GB DDR3 1333 MHz RAM mevcut CS:GO'da 800x600 Low ayarlarda mirage 60-90 FPS, dust 2 de 35 60 arası alıyorum.

GTA 5 maalesefki işlemcinizi değişmediğiniz sürece oynayamazsınız.

Ben sizin işlemciyi anahtarlıkta kullanıyorum eski bilgisayardan sökmüştüm.😎
Anahtarlıkta daha kullanışlı.

Arkadaş banka hesabını atsın o zaman siz de hayrına bir işlemci alırsınız. Komik değil.

Powercolor 5670 1gb veriyonunu uzun yıllar kullandım. Gta 5 low ayarlarda oynarsınız. Cs-Go, LoL, Valorant gibi rekabetçi oyunlarda hiçbir sorun yaşamazsınız. Üstünü de besleyebilir belki işlemciniz ama, PSU'dan emin değilim. Bulabilirseniz 5670 tavsiyemdir. Ya da muadili bir NVidia. Nvidia'da GT9800'in altına inmeyin.

Ben sizin işlemciyi anahtarlıkta kullanıyorum eski bilgisayardan sökmüştüm.😎
Anahtarlıkta daha kullanışlı.(zamanında çok çektiğim için gömüyorum)

Ne yani havalı'mı oldun şimdi?

Sizin zengin olup buralara gelip ego kasmanız kimsenin umurunda değil. İyi veya kötü bir şekilde idare etmeye çalışıyor insanlar.

Quadro AMD R7 240 4GB Ekran Kartı öneririm​

Arkadaş banka hesabını atsın o zaman siz de hayrına bir işlemci alırsınız. Komik değil.

PowerColor 5670 1GB veriyonunu uzun yıllar kullandım. GTA 5 Low ayarlarda oynarsınız. CS:GO, LoL, Valorant gibi rekabetçi oyunlarda hiçbir sorun yaşamazsınız. Üstünü de besleyebilir belki işlemciniz ama, PSU'dan emin değilim. Bulabilirseniz 5670 tavsiyemdir. Ya da muadili bir NVIDIA. NVIDIA'da GT9800'in altına inmeyin.

Ne yani havalı'mı oldun şimdi?

Sizin zengin olup buralara gelip ego kasmanız kimsenin umurunda değil. İyi veya kötü bir şekilde idare etmeye çalışıyor insanlar.

Arkadaşlar her şeye sorgulamadan dalıyorsunuz. O işlemciyi yıllarca kullandım çok çektirdi bana ikinci el alınmış bir bilgisayarda kullanmıştım içimdeki sinir ve öfkeden öyle bir cümle yazdım zengin falan da değilim hayvan gibi çalışıp biraz iyi diyebileceğim bir laptop aldım anahtarlık meselesini de çok güçsüz bir işlemci olduğu için yazdım. Galiba siz emojiye takıldınız.

Arkadaşlar her şeye sorgulamadan dalıyorsunuz. O işlemciyi yıllarca kullandım çok çektirdi bana ikinci el alınmış bir bilgisayarda kullanmıştım içimdeki sinir ve öfkeden öyle bir cümle yazdım zengin falan da değilim hayvan gibi çalışıp biraz iyi diyebileceğim bir laptop aldım anahtarlık meselesini de çok güçsüz bir işlemci olduğu için yazdım. Galiba siz emojiye takıldınız.

Anladım hocam,Özür dilerim.

@yagami_light

Geri
Yukarı