Ekran kartı önerisi

Deniz Çınar

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ekran kartı alacağım 2. el fakat hangi ekran kartını almalıyım hiçbir fikrim yok aklımdaki ekran kartı RTX 3060 sizin önerdiğiniz 8.000 ile 9000 TL arası 2. el ekran kartları varsa önerir misiniz?

İşlemci: Ryzen 5 1600 AF (yükseltip 5500 alacağım)

Anakart: A320M a Pro.

Son düzenleyen: Moderatör:
9 bine 6800 falan alabilirsin. Sanal çözünürlük ile 2K çekip oynarsın.

3060 a falan bulaşma o paraya.
AMD kartları WattMan hatası veriyordu sanırım bu hata hala devam ediyor mu rx6800 de? Birde çok ısındığını duydum. Benim amacım oyun oynamak ve video editi yapmak.

AMD kartları WattMan hatası veriyordu sanırım bu hata hala devam ediyor mu RX6800 de? Bir de çok ısındığını duydum. Benim amacım oyun oynamak ve video editi yapmak.

Hocam ASUS Dual RX 6600 kullanıyorum kartım hiç ısınmıyor boşta 35 derecede yükte en fazla 60 derece gördüm 8 aydır kullanıyorum hiç WattMan hatası almadım ama NVIDIA alacak paranız varsa da AMD alinmaz.

AMD kartları WattMan hatası veriyordu sanırım bu hata hala devam ediyor mu rx6800 de? Birde çok ısındığını duydum. Benim amacım oyun oynamak ve video editi yapmak.
Kanka eskiye göre azaldı. Ama şimdi gidipte 6800 parasına 8GB VRAM li 3070 falan da alınmaz, alınmamalı. 6800 o bütçede en güçlü kart.

Hocam ASUS Dual RX 6600 kullanıyorum kartım hiç ısınmıyor boşta 35 derecede yükte en fazla 60 derece gördüm 8 aydır kullanıyorum hiç WattMan hatası almadım ama NVIDIA alacak paranız varsa da AMD alinmaz.
8 9 bin TL arası 2. El öneriniz nedir hocam?

Kanka eskiye göre azaldı. Ama şimdi gidip de 6800 parasına 8 GB VRAM'li 3070 falan da alınmaz, alınmamalı. 6800 o bütçede en güçlü kart.

Sorun yaratmayacak ise alabilirim

Bu model mi?

Geri
Yukarı