Ekran kartı önerisi

@Mert748281
Eğer DLSS ve RTX teknolojisine merağın varsa bu sistemi almanı öneririm.
Arkadaşın attığı Rx 7600'lü sistem daha fazla performans verir ama DLSS ve RTX teknolojisi yoktur onda.Yani daha fazla performans istiyorsanız onu alın ama bi tık performanstan düşsün derseniz 4070'li sistemi alın derim.

Son düzenleme:
@Kaan Diktaş
Kanka şimdi sistemlerin oyun videolarına baktım.
RX 7700 XT Ryzen 5 7600 vs RTX 4060 i5 13400.
Oyun testlerine baktım RTX 4060'li sistem FPS daha fazlaydi.

İmkansız. 7700XT 4070 rakibi bir kart. Yanlış testlere bakıyorsunuz öyle bir durum imkansız.
Yanlış teste bakıyorsundur.

@Mert748281
Eğer DLSS ve RTX teknolojisine merağın varsa bu sistemi almanı öneririm.
Arkadaşın attığı RX 7600'lü sistem daha fazla performans verir ama DLSS ve RTX teknolojisi yoktur onda. Yani daha fazla performans istiyorsanız onu alın ama bir tık performanstan düşsün derseniz 4070'li sistemi alın derim.

Bu sisteme bu para verilmez.

İmkansız. 7700XT 4070 rakibi bir kart. Yanlış testlere bakıyorsunuz öyle bir durum imkansız.
Yanlış teste bakıyorsundur.

Bu sisteme bu para verilmez.

Gördüğünüz gibi değerler ortada öyle bir durum olması imkansız resmen. Yanlış testlere bakıyorsunuz. Baktığınız testin linkini atar mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haklısınız. Toplama yapılırsa belki AM5 toplanabilir diye düşünüyorum bu bütçede?

Sinerji üzerinden sistem atmıştım ancak 32-33K olmuş hala alınır fiyatta.

Gördüğünüz gibi değerler ortada öyle bir durum olması imkansız resmen. Yanlış testlere bakıyorsunuz. Baktığınız testin linkini atar mısınız?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sinerji üzerinden sistem atmıştım ancak 32-33K olmuş hala alınır fiyatta.
Hangi sistem için alınır dediniz anlayamadım.

Geri
Yukarı