Ekran kartı olmadan Minecraft'a girme

mwhmutt

Centipat
PC(laptop) de ekran kartı bozuk, görüntüyü Microsoft temel bağdaştırıcı sağlıyor tl*uncher de minecraftı acınca ekran kartınız güncel değil diyor bu sorunu atlayıp nasıl oyuna girebilirim? Bazıları yapıyor ben yapamadım bir türlü yardımcı olursanız sevinirim.

1685900149821.png

Dosya Ekleri

• 1685900143100.png
    1685900143100.png
    216,7 KB · Görüntüleme: 22
PC(laptop) de ekran kartı bozuk, görüntüyü Microsoft temel bağdaştırıcı sağlıyor tl*uncher de Minecraft'ı acınca ekran kartınız güncel değil diyor bu sorunu atlayıp nasıl oyuna girebilirim? Bazıları yapıyor ben yapamadım bir türlü yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1807207

Eski bir sürüm açmayı dener misiniz?

İşlemciniz nedir? Ona göre sürücüsünü bulup atmaya çalışacağım. Dahili ekran kartı ile çalışıyor demek ki.

Microsoft temel bağdaştırıcı ile açacağınızı sanmıyorum.
@Glade neden "beğenmedim" attın ki eğer bildiğin bir şey var ise buraya anlat da katkın dokunsun.

Ben Windows 7 kurdum. Bende de ekran kartı yok ama dahili ekran kartının driveri tek W7 de olduğu için W7 kullanıyorum. Max girdiğim sürüm 1.12. Ama minecraft oynayacaksam illaki öteki bilgisayarımdan son sürümü oynuyorum.

Microsoft temel bağdaştırıcı ile açacağınızı sanmıyorum.
Evet. İster alpha sürüm indirin gene açmıyor.

Ben Windows 7 kurdum. Bende de ekran kartı yok ama dahili ekran kartının driveri tek W7 de olduğu için W7 kullanıyorum. Max girdiğim sürüm 1.12. Ama minecraft oynayacaksam illaki öteki bilgisayarımdan son sürümü oynuyorum.

Evet. İster alpha sürüm indirin gene açmıyor.
peki başka bir yerden acıcağım minecraft var mı

Geri
Yukarı