Ekran kartı olmadan Minecraft'a girme

mwhmutt

Centipat
PC(laptop) de ekran kartı bozuk, görüntüyü Microsoft temel bağdaştırıcı sağlıyor tl*uncher de minecraftı acınca ekran kartınız güncel değil diyor bu sorunu atlayıp nasıl oyuna girebilirim? Bazıları yapıyor ben yapamadım bir türlü yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1685900143100.png
    216,7 KB · Görüntüleme: 22
AMD Radeon 530. bu arada driver ini kurarken PC kilitleniyor ve çöküyor o yüzden dirver ini kurmamaya çalışıyorum
Aynı sorun bende de mevcut. Size dahili ekran kartının sürücüsünü atabilirim. Güvenli mod ile kurunca çalışıyor. Ama nereden atabilirim işte?

Link attım baksana.
Konu sahibi işlemcisini yazarken "AMD A9-9425 RADEON R5" yazmış. Radeon R5 graphics, A9 işlemcisinin dahili ekran kartı. Haricisi AMD Radeon 530. Dahili ekran kartı için sürücü kurması gerekiyor.

@mwhmutt bahsettiğim sürücü bu: https://driveragent.com/c/archive/e1c1a432/AMD-VGA-Driver/

Bunu indirip güvenli mod ile kurun. Sonra güvenli modda iken aygıt yöneticisinden AMD Radeon 530 sürücüsünü silin. Eğer başka bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…