Ekran kartı olmayan bilgisayar laptop ile açılır mı?

JReus

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Elimde ekran kartını sattığım bir oyuncu bilgisayarım var. Ayrıyeten bir de laptop var. Toplama bilgisayarımı satmak istiyorum ama SSD'lerinden birini alıp diğerini de formatlayip satmak istiyorum. Laptop yardımı ile o bilgisayara erişebilmem veyahut laptop ekranını bir nevi monitör olarak kullanabilmek mümkün müdür? Ya da o bilgisayarı başka hangi yöntemlerle sifirlayabilirim?

Hayır laptop ekranını o şekilde kullanamazsın çünkü hdmi/vga/dp input olmaz notebooklarda. Sadece ikincil ekran için output olur.
Tek çaren bu şekilde bir adaptör veya monitör/tv bağlamak. Çevrede internet kafe varsa şansını deneyebilirsin de uygun kasa vardır belki boşta.
SSD-adapt-r-M-2-NGFF-veya-SATA-3-0-adapt-r-USB-3-0-2.jpg_Q90.jpg_.webp

Merhaba. Elimde ekran kartını sattığım bir oyuncu bilgisayarım var. Ayrıyeten bir de laptop var. Toplama bilgisayarımı satmak istiyorum ama SSD'lerinden birini alıp diğerini de formatlayip satmak istiyorum. Laptop yardımı ile o bilgisayara erişebilmem veyahut laptop ekranını bir nevi monitör olarak kullanabilmek mümkün müdür? Ya da o bilgisayarı başka hangi yöntemlerle sifirlayabilirim?

Kardeş ekran kartı yoksa laptopu nasıl monitör olarak kullanacaksın.
PC'deki SSD laptopa girer onu takmayı dene.

Sadece SSD'yi formatlamak istiyorsan SSD'yi bir arkadaşının PC'sine tak ya da bir bilgisayarcıya götürüp sisteme taktır, sıfırlat.
hocam bilgisayarı satmak istediğimden formatlamak istiyorum.
Hayır laptop ekranını o şekilde kullanamazsın çünkü hdmi/vga/dp input olmaz notebooklarda. Sadece ikincil ekran için output olur.
Tek çaren bu şekilde bir adaptör veya monitör/tv bağlamak. Çevrede internet kafe varsa şansını deneyebilirsin de uygun kasa vardır belki boşta.
SSD-adapt-r-M-2-NGFF-veya-SATA-3-0-adapt-r-USB-3-0-2.jpg_Q90.jpg_.webp
peki hocam teşekkür ederim.
Kardeş ekran kartı yoksa laptopu nasıl monitör olarak kullanacaksın.
PC'deki SSD laptopa girer onu takmayı dene.
hocam laptopta 1 tane ssd girişi varmış o da şu an windowsun kurulu olduğu ssd. Ekstra bölme olsa takardım ama maalesef yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı