Ekran kartı pahalı olduğu halde satın alanlar

Ice Tea Seftali

Hectopat
Çoğu kişi fiyatlardan şikayetçi fakat ne zaman kart fiyatlarını incelemek istediğimde firmaların kartlarının stoklarının hemen bitirildiğini görüyorum. Adamlar bu fiyata alıştı artık stok gelse de bu fiyatlardan azar azar satacaklar. Düşüncem bu yönde.

Son düzenleme:
Çoğu kişi fiyatlardan şikayetçi fakat ne zaman kart fiyatlarını incelemek istediğimde firmaların kartlarının stoklarının hemen bitirildiğini görüyorum. Adamlar bu fiyata alıştı artık stok gelse de bu fiyatlardan azar azar satacaklar. Düşüncem bu yönde.
Stoklar az geldiği için stoklar hemen bitiyor. Firmalar stokları 4-5 tane getiriyorlar.

Katılmıyorum :D

Eylül ayında 2900 TL'ye sıfır aldığım kart bana en az 110 dolar (921 TL) kazandırıyor. Ben kartı alıp hiçbir şey yapmadan sadece mininge bıraksam, kart 4.ayda bedavaya geliyor. Sence durum bu şekildeyken fiyatlar eski haline gelir mi?

Screenshot from 2021-03-31 09.58.39.png

Düşünsene şu karttan eski fiyatlardan (hani düşeceğini sandığınız fiyatlardan 🤣) 20 tane aldığını hadi yanında sistemede 5k ver.
2900*20 + 5k = 63.000 TL
Ben 63.000 TL verip aylık nerden baksan 18.000 TL hiçbir şey yapmadan kazanabiliyorum. Millet eskiden ev mi alayım, faize mi yatırayım diye düşünüyordu. 630 bin'lik ev alıp 2-3 bine kiraya vereceğine, 10 tane şu yukarıdaki sistemden alsan aylık 180 bin kazanabiliyorsun.

Bak 2000'e, 180.000 aradağı fark 90 katı 🤣 Şimdi tekrar soruyorum sana bu fiyatlar düşer mi güzel kardeşim? Var mı öyle bir inancın?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alanlar mining yapanlar oluyor. Alıyorlar çünkü çok iyi kazanıyorlar. Kripto para borsası düşünce 3 katı fiyat vermenin anlamı kalmayacak.

Alanlar mining yapanlar oluyor. Alıyorlar çünkü çok iyi kazanıyorlar. Kripto para borsası düşünce 3 katı fiyat vermenin anlamı kalmayacak.

Katılıyorum :D.(arz talep meselesi, bir ürün azsa değerlenir stoklar gelince ürün fazlalaşacağı için değeri düşecek)

Katılıyorum :D.(arz talep meselesi, bir ürün azsa değerlenir stoklar gelince ürün fazlalaşacağı için değeri düşecek)
Hocam isterse üreticiler 1000 katı fazlasını üretsinler ne farkedecek? Hayır yani millet botunu hazırlamış, sistemini kurmuş, anında stoğa girse senin vereceğin fiyatın 2-3 katını fazlasını verecek, sen nasıl bu şekilde kart alabilmeyi düşünüyorsun ki? Hani biri sana silah doğrultsa mermiden hızlı koşabilecek misin? Mantıklı mı bu olay yani?

Geri
Yukarı