Ekran kartı pahalı olduğu halde satın alanlar

3 al 5 e sat devlette vergi kessin ettimi sana 6 e biraz da korona falan arz talep de uydur bir seyler sana duz hesap 10 olur.

Eylül ayında 2900 TL'ye sıfır aldığım kart bana en az 110 dolar (921 TL) kazandırıyor. Ben kartı alıp hiçbir şey yapmadan sadece mininge bıraksam, kart 4.ayda bedavaya geliyor. Sence durum bu şekildeyken fiyatlar eski haline gelir mi?

Eki Görüntüle 949917

Düşünsene şu karttan eski fiyatlardan (hani düşeceğini sandığınız fiyatlardan 🤣) 20 tane aldığını hadi yanında sistemede 5K ver.
2900*20 + 5K = 63.000 TL.
Ben 63.000 TL verip aylık nereden baksan 18.000 TL hiçbir şey yapmadan kazanabiliyorum. Millet eskiden ev mi alayım, faize mi yatırayım diye düşünüyordu. 630 Bin'lik ev alıp 2-3 bine kiraya vereceğine, 10 tane şu yukarıdaki sistemden alsan aylık 180 bin kazanabiliyorsun.

Bak 2000'e, 180.000 aradağı fark 90 katı 🤣 şimdi tekrar soruyorum sana bu fiyatlar düşer mi güzel kardeşim? Var mı öyle bir inancın?

Hocam ekran kartınız nedir?

Hocam isterse üreticiler 1000 katı fazlasını üretsinler ne farkedecek? Hayır yani millet botunu hazırlamış, sistemini kurmuş, anında stoğa girse senin vereceğin fiyatın 2-3 katını fazlasını verecek, sen nasıl bu şekilde kart alabilmeyi düşünüyorsun ki? Hani biri sana silah doğrultsa mermiden hızlı koşabilecek misin? Mantıklı mı bu olay yani?

Kardeşim minning işi bitince insanlar neden ekran kartı almak için saldırsın?

Geri
Yukarı