Ekran kartı satmadan önce ne yapılmalı?

Ben sattım geçen hafta 5700 XT kartımı. Alıcı, furmarkla 10 dk test etti önce, sonra GPU-Z den kontrol etti. Sonrasında ise söktüm, bezle sildim tozları falan. Torbaya koyup verdim.

Eve gelmesini istemem kimsenin Korona'dan dolayı. Görüntülü arayıp halletsem olur mu sizce?

Garantisi devam eden bir kartın soğutucusunu söküp macun yenilemeye falan gerek yok. Kartı sökmeden önce testini yapın, test ve kartın söküm sürecini de tek bir video olarak kayıt edip karşı tarafla paylaşın. Yüz yüze gelip yapmak istemiyorsan böyle deneyebilirsin.

Kartı 12000 liraya sattıktan sonra 10000 liraya RX 6700 XT alacağım veya 16000 liraya 6700XTli sistem alacağım hangisi mantıklı?

Kartı 12000 liraya sattıktan sonra 10000 liraya RX 6700 XT alacağım veya 16000 liraya 6700XTLI sistem alacağım hangisi mantıklı?

Nereden sattınız bende de var satamiyorum. Mining falan yapmadım kutusu var garantisi var 9K teklif ediyorlar satip yerine bir şey alamam 9K ya geri dönüş yaparsanız sevinirim.
Kartı 12000 liraya sattıktan sonra 10000 liraya RX 6700 XT alacağım veya 16000 liraya 6700XTli sistem alacağım hangisi mantıklı?
Cpunuz eğer darboğaz yapmıyorsa 6700 xt almanız daha mantıklı

Nereden sattınız bende de var satamiyorum. Mining falan yapmadım kutusu var garantisi var 9K teklif ediyorlar satip yerine bir şey alamam 9K ya geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Cpunuz eğer darboğaz yapmıyorsa 6700 xt almanız daha mantıklı
Sahibinden üzerinden sattım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı