Ekran kartı seçimi: Asus Gtx760 veya Sapphire R9 270X ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Usbehci

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir kullandığım GTX 275 ekran kartım bozuldu ve yeni bir ekran kartı almak mecburiyetindeyim ama bu işten fazla anlamıyorum.

Sistemim;
  • Anakart ---> Asus P5Q pro
  • Güç kaynağı ---> OCZ Stealth x stream 700W
  • Ram ---> OCZ 2x2 GB 800 mhz 5-5-5
  • İşlemci---> Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 ghz

Ben
ve
kartlarını beğendim. Bu kartlar darboğaz yapar mı? Benim için daha iyi bir öneriniz varsa lütfen paylaşın.

Hepinize şimdiden çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkiside mi? Peki başka bir öneriniz var mı?

Core 2 Quad işlemci ile çok da bir sorun olacağını sanmam açıkçası. GTX 760 alabilirsin.

Ayrıca bugün alırsın, yarın upgrade edince yine kullanırsın. Düşük alma. İleride de kullanırsın.

Şimdi rastladım, yapmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende öyle düşünüyorum Recep Baltaş benim merak ettiğim şey kart darboğaza girse bile sorun çıkarmadan maksimum performansını verebilir mi? Ayrıca zamanla parça parça bilgisayarımı yenileyeceğim.

@Usbehci, attığım videoda arkadaş işlemciye O.C yapmış ve yazdığına göre 3.4GHz çıkararak bu oyunu oynamış. GTX760 sorun çıkarmaz o işlemciye.

Bende öyle düşünüyorum Recep Baltaş benim merak ettiğim şey kart darboğaza girse bile sorun çıkarmadan maksimum performansını verebilir mi? Ayrıca zamanla parça parça bilgisayarımı yenileyeceğim.
Darboğaza girdiği zaman maxsimum performansı vermez. Sorunda orda zaten buna darboğaz diyoruz işte.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı