Ekran karti sicakligi masaüstünde artiyor

İldasf

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun oynarken oyun icinde ekran kartı sıcaklığı 72-73 derece ama oyunu alta alıp masaüstüne geldiğimde 81-82 derece oluyor. nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne demek biraz ekran kartı arızası gibi geliyor ama garantisi vs var mı acaba
Evet garantisi var hocambu konulara çok acemiyim birde çok takintiliyim ne yapacam bilmiyorum
Boşta yüksek GPU sıcaklığı için aklıma başka bir sebep gelmiyor maalesef.
Hocam boşta gpu sıcaklığı 33 34 derece benim sıkıntım şu mesela pes 2021 oynadığım zaman 71 72 derece gpu sıcaklığı oyunu alta aldığım zaman 80 81 oluyor

Evet garantisi var hocambu konulara çok acemiyim birde çok takintiliyim ne yapacam bilmiyorum

Hocam boşta gpu sıcaklığı 33 34 derece benim sıkıntım şu mesela pes 2021 oynadığım zaman 71 72 derece gpu sıcaklığı oyunu alta aldığım zaman 80 81 oluyor
GPU marka ve modeli nedir hocam?
Sürücüler güncel mi?

Virüs taramasını yap önce hocam.
Peki yapacağım
Virüs bulaşmış olabilir. Kendini belli etmemek için siz kullanırken çalışmayan virüsler var.
Hocam durum söyle pes 2021 oyununda 71 72 derece sıcaklık oyundayken görev yoneticisini açınca 80 81 oluyor virüs olabileceğini zannetmiyorum çünkü bilgisayarın boşta ekran kartı kullanımı 33 32 derece
Virüs taramasını yap önce hocam.
Hocam tarattım virüs yokmuş

Son düzenleme:
Hocam pes 2021 de maalesef öyle bir sıkıntı var. Oyunu alta alınca gpu'yu %100 kullanıyor. Bendede öyleydi galiba son çıkan pes oyunlarında öyle bir sıkıntı var pes 20 de aynı sıkıntı vardı. Sizlik bir sıkıntı yok pes'in hatası o
Jocam sizlik bir durum yok pes2021 in kendi sıkıntısı. Son çıkan pes oyunlarında maalesef böyle bir sıkıntı var. Oyunu alta aldığımız zaman gpu yu %100 kullanıyor. Yani pes'in sıkıntısı bendede aynı durum var.

Hocam pes 2021 de maalesef öyle bir sıkıntı var. Oyunu alta alınca gpu'yu %100 kullanıyor. Bendede öyleydi galiba son çıkan pes oyunlarında öyle bir sıkıntı var pes 20 de aynı sıkıntı vardı. Sizlik bir sıkıntı yok pes'in hatası o
Jocam sizlik bir durum yok pes2021 in kendi sıkıntısı. Son çıkan pes oyunlarında maalesef böyle bir sıkıntı var. Oyunu alta aldığımız zaman gpu yu %100 kullanıyor. Yani pes'in sıkıntısı bendede aynı durum var.
Hocam benim ets 2 de bile öyle

Yeni konular

Geri
Yukarı