Ekran kartı sıcaklığına nereden bakılır?

Arkadaşlar HWMonitör, GPU-Z falan kullandım ancak sıcaklığı göstermiyor. Sadece ne kadar vram kullandığını gösteriyor. Görev yöneticisinde de göstermiyor.
Son zamanlarda oyunda pc bir anda donup kaliyor. Yeniden başlatma durumunda kalıyorum.
ATI Radeon X1550 512 MB.

Arkadaşlar HWMonitor, GPU-Z falan kullandım ancak sıcaklığı göstermiyor. Sadece ne kadar VRAM kullandığını gösteriyor. Görev yöneticisinde de göstermiyor.
Son zamanlarda oyunda PC bir anda donup kalıyor. Yeniden başlatma durumunda kalıyorum.
Atı Radeon X1550 512 MB.

HWMonitor ve GPU-Z sıcaklık gösteriyor sizin yanlışınız olmalı.

HWMonitor ve GPU-Z sıcaklık gösteriyor sizin yanlışınız olmalı.
Hayır.

1706902613466.png

1706902630137.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Olmuyor hocam.

Gerçekten göstermiyor mu diye gireyim dedim herhangi bir sorunu yok gösteriyor tuhaf geldi bu durum.
Ne yapabilirim hocam oyuna giriyorum ekran öylece kalıyor ctrl alt delete bile yapılmıyor illa yeniden başlatma gerekiyor. Önceden aynı sorundan tamir ettirdim ekran kartı konnektörü yanmış dediler. Gene başladı. Isınmasından şüphelendim, sıcaklığına bakmak istedim.

Ne yapabilirim hocam oyuna giriyorum ekran öylece kalıyor CTRL alt delete bile yapılmıyor illa yeniden başlatma gerekiyor. Önceden aynı sorundan tamir ettirdim ekran kartı konnektörü yanmış dediler. Gene başladı. Isınmasından şüphelendim, sıcaklığına bakmak istedim.

Hocam islemciden dolayida olabilir benzerini yaşamıştım işlemci fanını peteği komple toz olmuştu temizledim ve düzeldi.

Arkadaşlar HWMonitor, GPU-Z falan kullandım ancak sıcaklığı göstermiyor. Sadece ne kadar VRAM kullandığını gösteriyor. Görev yöneticisinde de göstermiyor.
Son zamanlarda oyunda PC bir anda donup kalıyor. Yeniden başlatma durumunda kalıyorum.
Atı Radeon X1550 512 MB.

Ekran kartınız eski olduğu için GPU sıcaklık sensöru bulunmuyor veya sisteminiz tarafından okunmuyor olabilir hocam.

Geri
Yukarı