Ekran kartı stokları ne zaman düzelir?

Furkan or DIOGEN

Centipat
Öncelikle açılan 585793. konu olduğun biliyorum bu yüzden kusura bakmayın. LGS sınavından sonra bir PC toplamayı düşünüyorum ya yazın ya da eylül ayında. Bütün parçaları düşündüm ama ekran kartı stokları bir türlü gelmediği için ekran kartına daha fazla bütçe ayırmam gerekebilir diye o parçaları da almayı düşünmüyorum. Yaklaşık 13000TL'lik bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Sizce stoklar eylül'e kadar düzelir mi ve bu bütçe ile RTX 3060 Ti alabilir miyim?

Öncelikle açılan 585793. konu olduğun biliyorum bu yüzden kusura bakmayın. LGS sınavından sonra bir PC toplamayı düşünüyorum ya yazın ya da eylül ayında. Bütün parçaları düşündüm ama ekran kartı stokları bir türlü gelmediği için ekran kartına daha fazla bütçe ayırmam gerekebilir diye o parçaları da almayı düşünmüyorum. Yaklaşık 13000TL'lik bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Sizce stoklar eylül'e kadar düzelir mi ve bu bütçe ile RTX 3060 Ti alabilir miyim?
Stokların en erken aralık gibi düzelmesi bekleniyor. O da en iyimser bakış açısıyla.

En geç haziran gibi BTC de ayı dönemi başlar ETH sert düşüp 1000 doların altına inmesini ümit ederiz o sırada da bolca ekran kartı buluruz hem de kelepir fiyatına diye düşünüyorum ekim Eylül gibi tekrar sert yükseliş beklerim BTC düzeltmesini yaptıktan sonra 100k yı görür diye düşünüyorum en geç 2023 sonuna kadar .

Geri
Yukarı