Ekran kartı sürekli olarak kapanıyor

ademhnd

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba benim ekran kartım GTX860M bilgisayara WD Green SSD taktırdıktan sonra mavi ekran vermeye başladı vıdeo_dxgkrnl_fatal_eror yazısından sonra yeniden başlatıyor bilgisayarı. Bilgisayar tekrar açıldığında ekran kartı çıkartıldı hatası veriyordu internette bulabildiğim her yöntemi denedim neredeyse sürücüleri DDU ile kaldırıp güncelledim sfc/scannow komutunu denedim ama sorun devam etti daha sonrasında format attım şu anda mavi ekran vermiyor ama ekran kartı kendi kendine kapanıyor.

Aynı zamanda formattan sonra Intel HD 4600 ile 70 FPS aldığım oyunlarda 15 FPS'e kadar düştüm NVIDIA da 200FPS alırken şu an 40 FPS anca alıyorum ve yine sürekli olarak kapatıyor kendisini. Bilgisayarcıya götürdüm ekran kartı test programında birkaç saat çalıştırdı hiçbir hata vermedi.

Donanımsal olduğunu düşünmüyoruz ama sistemsel yapabileceğim her şeyi yaptım artık gerçekten bilgisayardan soğuma noktasına geldim bu sorun hakkında bilgisi olan yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Forumda bir arkadaş bu çözümü önermiş bir dene istersen.

Teşekkür ederim öncelikle ilginiz için. Minidump dosyasıyla ilk defa tanıştım. Bunu analiz edebilirsem sorunu çözerim diye umuyorum. Daha önceanaliz etmem gerekiyor tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı