Ekran kartı sürücü farklılıkları

aliterz

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Bilgisayara format attım ve ilk önce Windows Update'leri almaya başladım. Ekran kartı driverını yüklerken mavi ekran verip kapandı. Açmaya çalıştığımda açılmadı güvenli moddan ekran kartını silip öyle açtım. Elle driverı kurayım derken yine mavi ekran. DDU ile temizleyip kurayım derken yine mavi ekran. En son DDU ile temizleyip sonra aygıt yöneticisini açtım ve oradan da kaldır diyerek temel görüntü bağdaştırıcısı denen şeyi kaldırdım. Anca o şekilde yüklendi. Asıl soruma geleceğim, daha öncesinde hiç bu kadar DDU ve aygıt yöneticisi silmeden driverları güncelleyebiliyordum fakat daha sonra böyle neredeyse %appdata%'dan bile silme noktasına geldim. Bunun nedeni donanım ile ilgili bir sorun mudur? Bunu bilmek istiyorum. Bütün yazılımsal çözümleri denedim 2 3 defa her seferinde temiz kurulum yaptım fakat eski bilgisayar performansımı alamıyorum bir türlü. (özellikle Adobe ve oyun performansı). Yardım ve yanıtlarınız için teşekkürlerimi bırakıyorum buraya.)

Son düzenleyen: Moderatör:
1615136561444.png

Her yolu denedim hocam ilk aldığımdan beri. Son 1 2 aydır performans kayıpları alıyorum. En stabil çalışan driverlar her zaman HP'nin kendi sitesinden kurduğum driverlar oldu. Şuanda da onu kullanıyorum.(tam performans aldığım dönemde de bu driverları kullanıyordum)

Yeni konular

Geri
Yukarı