Ekran kartı sürücülerimi kurduğumda bilgisayar donmaya başlıyor

Infonic

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, eski laptopumun oyun performansını görmek için Windows 10 kurdum. Ancak ekran kartı sürücülerimi yüklediğim zaman 3-4 saniyede bir 1 saniyeliğine donuyor, sürücüleri kaldırdığımda çözülüyor fakat sürücüleri kurmam lazım. İki tane ekran kartı var birisi işlemciye entegre edilmiş olan Radeon HD 8330 diğeri HD 8600M. Ama Görev Yöneticisi'nden baktığımda ikisinin aynı zamanlarda aynı sıcaklıkta olduğunu ve 8600M'in hiç kullanılmadığını gördüm bu sorunu nasıl çözeceğimi bilen var mı?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, eski laptopumun oyun performansını görmek için Windows 10 kurdum. Ancak ekran kartı sürücülerimi yüklediğim zaman 3-4 saniyede bir 1 saniyeliğine donuyor, sürücüleri kaldırdığımda çözülüyor fakat sürücüleri kurmam lazım. İki tane ekran kartı var birisi işlemciye entegre edilmiş olan Radeon HD 8330 diğeri HD 8600M. Ama Görev Yöneticisi'nden baktığımda ikisinin aynı zamanlarda aynı sıcaklıkta olduğunu ve 8600M'in hiç kullanılmadığını gördüm bu sorunu nasıl çözeceğimi bilen var mı?

Eki Görüntüle 1750296

8600 için sürücüyü kurun, sonra Aygıt Yöneticisi'nden 8330'u aygıtı kaldır diyerek kaldırın, yeniden başlatın, 8330'un sürücüsünü kendi kursun.

Güç planını da yüksek performansa alın.

Merhaba tekrar yazmak için zamanım olmadı fakat fikirlerinizde işe yaramadı maalesef başka bi fiikrniz var ise yazabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı