Çözüldü Ekran kartı sürücüsü çöktü hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Witcher 3'e girdiğimde ilk ekran geliyor sonra Alt Tab'a atıyor ve oyunu Alt Tab'dan çıkarıp açamıyorum. Neyse onu geçtim denemek için Valorant indirdim oyunu açtıktan 5 dakika sonra ekran kartı sürücüsü çöktü, ekran kartınızı güncelleyin diyor. Çok çaresiz kaldım, ne yapacağımı bilmiyorum.

Selamun aleyküm, aynı sıkıntılar bende vardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video sayesinde her şey düzeldi.
Kankam bende bazen normal video izlerken de donmalar oluyor onu da çözer mi?
Selamun aleyküm, aynı sıkıntılar bende vardı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video sayesinde her şey düzeldi.

Bende ayarlanıyor sekmesi çıkmıyor nedenini biliyor musun?

Denedim olmadı. "Ekran kartı sürücüsü çöktü!" İle alâkalı ne kadar içerik varsa denedim sanırım.

Merhaba aynı hatayı ben de alıyorum sen çözdün mü sorunu çözdüysen paylaşır mısın benimle de.
Merhaba aynı hatayı ben de alıyorum sen çözdün mü sorunu çözdüysen paylaşır mısın benimle de.
Kankam bende aynı hatayı alıyorum çözdün mü sen çözdüysen bana instagram üzerinden ulaşır mısın rica etsem
İnsta: ayarogluu

Valorant destekle tüm denemeleri yaptım en son PassMark ile test önerdi bende yapmadım. Yeni gelecek olan ekran kartı sürücüsü ile çözülür umarım. Beklemekten başka çözüm üretemedim, cevap bulamadım ben.

Kanka çözdün mü? 2 aydır tıpa tıp aynı şeyleri yaşıyorum her yolu denedim ama çözemedim.

Volarant ta bu hatayı alanlar fps sınırlayın oyunda 120 alıyorsanız 110 filan sabitlerseniz çökmez bu hatayı ben böyle çözdüm bilginize 220 fps alıyordum 150 ye sabitedim artık çökmüyor

Merhabalar ben valoranta girerken direkt ekran kartı sürücüsü çöktü diyor bu hatayı nasıl çözerim acaba?
Intel(r) Core(tm) i7-4790 CPU @ 3.60GHz 3.60 GHz.
8,00 GB (kullanılabilir: 7,90 GB)
GTX 660 2 GB.

Arkadaşlar kesin çözüm!
Her şeyi denedim olmadı, en son BIOS ayarlarına gırıp 3600 MHz olan RAM'larımı 3200 MHz yaptım. Sorun işlemcimin Max 3600 MHz desteklemesi ve benım de 3600 zorlamam uzerıne kapanmasıymış. İşlemcınızıın bır tık altına çekın RAM MHz sorun çözuldu. Bır daha gelmem, sızın ıcın yardımı olur diye yazdım.

Geri
Yukarı