Ekran kartı sürücüsü eski sürüme nasıl çevirilir?

Agresifxin46

Femtopat
Daha fazla  
Ben ekran kartım güncel değil o yüzden PUBG Lite oynayamıyorum benim bilgisayar bilgisayarcıya gitti o da driverı Driver Booster ile güncellemiş son sürüm değil. Ben nasıl ayarlayacağım eski sürüme?

Ben ekran kartım güncel değil o yüzden PUBG Lite oynayamıyorum benim bilgisayar bilgisayarcıya gitti o da driverı Driver Booster ile güncellemiş son sürüm değil. Ben nasıl ayarlayacağım eski sürüme?

Bilgisayarcıya söyleyin birdaha Driver Booster ile sakın güncelemesin bir daha! Aygıt yöneticisini açın, sonra ekran karıtnı seçip sürücüye basın. İngilizce kulanıyorsanız roll back çıkar Türkçe kulanıyorsanız sürücüyü geri döndür çıkacaktır.

Ekran kartının sürücünü DDU ile kaldırıp eski sürücüsünü tarayıcıya yazıp indirin sonrada kurun.

Bilgisayarcıya söyleyin bir daha Driver Booster ile sakın güncelemesin bir daha! Aygıt yöneticisini açın, sonra ekran karıtnı seçip sürücüye basın. İngilizce kulanıyorsanız roll back çıkar Türkçe kulanıyorsanız sürücüyü geri döndür çıkacaktır.

Abicim ben yeni sürüm yazdım eskiyi silip yeni yükleyeceğim nasıl yaparım?

Yeni konular

Geri
Yukarı