Ekran kartı sürücüsü güncel olmasına rağmen Witcher 3 "güncel değil" uyarısı veriyor

caprisun

Zeptopat
Daha fazla  
Witcher oynarken ilk görsele eklediğim şekilde ekran kartı güncel değil uyarısı gelmeye başladı. Intel drivera baktım yeni bir güncelleme de gelmemiş. Intel UHD sürücüsünü kaldırıp daha sonra kendim manuel kurdum ama değişen bir şey olmadı. GeForce Game Ready sürücüm de güncel. Her şey güncel ama ona rağmen bu uyarı asla gitmiyor artık restart atıp düzeldi mi diye kontrol etmekten PC'yi buga sokmama az kaldı. Ekran kartım GeForce GTX 1650 Ti. Şu an bende yüklü olan Intel UHD sürücü tarihi 13.11.2023

Dip not olarak da Windows'un kendi güncelleştirmesi de üçüncü görseldeki şekilde hata vermeye başladı. Anlamadım nasıl böyle zincirleme bir sorun oldu. Sürücüleri ne kadar silip yüklediysem de düzelmedi. Format atmadan düzeltebilmemin bir yolu yok mu?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-02-22 011455.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-22 011455.png
    585,5 KB · Görüntüleme: 183
  • Ekran görüntüsü 2024-02-22 011518.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-22 011518.png
    62,6 KB · Görüntüleme: 127
  • Ekran görüntüsü 2024-02-22 012216.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-22 012216.png
    22,1 KB · Görüntüleme: 127
GeForce Experience'tan güncellediğine emin misin?

Witcher oynarken ilk görsele eklediğim şekilde ekran kartı güncel değil uyarısı gelmeye başladı. Intel drivera baktım yeni bir güncelleme de gelmemiş. Intel UHD sürücüsünü kaldırıp daha sonra kendim manuel kurdum ama değişen bir şey olmadı. GeForce Game Ready sürücüm de güncel. Her şey güncel ama ona rağmen bu uyarı asla gitmiyor artık restart atıp düzeldi mi diye kontrol etmekten PC'yi buga sokmama az kaldı. Ekran kartım GeForce GTX 1650 Ti. Şu an bende yüklü olan Intel UHD sürücü tarihi 13.11.2023

Dip not olarak da Windows'un kendi güncelleştirmesi de üçüncü görseldeki şekilde hata vermeye başladı. Anlamadım nasıl böyle zincirleme bir sorun oldu. Sürücüleri ne kadar silip yüklediysem de düzelmedi. Format atmadan düzeltebilmemin bir yolu yok mu?

Intel Support assistant uygulamasında dahili ekran kartınızında en son sürüm güncellemesini de yapmış mıydınız?

Şu an bende yüklü olan Intel UHD sürücü tarihi 13.11.2023

Bunu yazmıştınızda buna binaen söylemiştim. DDU ile tüm ekran kartı sürücülerinizi kaldırıp baştan yükleyin. Belki çözüm olur.

Bunu yazmıştınızda buna binaen söylemiştim. DDU ile tüm ekran kartı sürücülerinizi kaldırıp baştan yükleyin. Belki çözüm olur.

GeForce Experience'tan güncellediğine emin misin?
Ekran görüntüsü 2024-02-22 020830.png
Şöyle bir şey fark ettim her ne kadar güncel sürücü kurulu dese de aslında güncel değilmiş. Bende yüklü olan 551.22 sürümüymüş. Manuel bir şekilde 551.23'ü indirip özel kurulum seçip devam ettim burda Grafik Sürücüsü ve NVIDIA GeForce Experience için tik işareti çalışmıyor güncelleme yapmıyor yani onlara. E o zaman benim GeForce Experience'ı mı kaldırıp yeniden kurmam gerekir? Sorun Experience'ın güncellenememesinden kaynaklı gibi duruyor anladığım kadarıyla

Eki Görüntüle 2122840Şöyle bir şey fark ettim her ne kadar güncel sürücü kurulu dese de aslında güncel değilmiş. Bende yüklü olan 551.22 sürümüymüş. Manuel bir şekilde 551.23'ü indirip özel kurulum seçip devam ettim burada Grafik Sürücüsü ve NVIDIA GeForce Experience için tik işareti çalışmıyor güncelleme yapmıyor yani onlara. E o zaman benim GeForce Experience'ı mı kaldırıp yeniden kurmam gerekir? Sorun Experience'ın güncellenememesinden kaynaklı gibi duruyor anladığım kadarıyla

Bazen güncellemeyi atladığı durumlar oluyor fakat çoğunlukla GeForce Experience uygulamasında göstermesi gerekiyor. Bende de 551.22 sürüm görünüyor. Dediğiniz gibi GeForce Experience uygulamasında güncelleme yok ortalıkta.

Hocam takmayın onu bana da diyor. Intel hd graphics sayfasına yönlendiriyor. Ona da ihtiyacın yok oyun oynarken. Takma kafana.

Yeni konular

Geri
Yukarı