Çözüldü Ekran kartı sürücüsü güncellenmeli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim masaüstüne sağ tıklayıp NVIDIA Denetim Masası dediğimde açılmıyor yani açıldıktan 2 saniye sonra kapanıyor. En son ekran kartı güncellediğimde sıcaklık değerleri bayağı bir çoğalmıştı bir şekilde çözmüştüm ama bir daha ekran kartı driverımı güncellediğimde çoğalırsa diye de korkuyorum. Şu anki sürüm 461.72 güncellemeli miyim?

Ekran kartı driverlarının deneme sürümlerini yüklemediğin sürece tam sürümlerini yüklemeni tavsiye ederim. İyileştirmeler kötü ekran kartlarında bile fark ettiriyor. 2 3 fps stabil fpsimden daha fazla alıyorum bazen yeri geldiğinde. R7 240 kullanıyorum

Eğer bir güncelleme versiyonunda sıcaklık problemi oluşuyorsa bunu gene ilerideki versiyonlarda çözerler merak etmeyin. Eğer emin olmak istiyorsanız şimdiki versiyonu not alın ve en son sürüme güncelleyin. Isı problemi olursa not aldığınız sürüme geri dönersiniz.

Arkadaşlar laptopumun sitesindeki driverı indirsem olur mu?

Sitedeki güncel olmayabilir. Ekran kartınızı söyleyin en güncel sürücünün indirme linkini atayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı