Ekran kartı sürücüsü kurduktan sonra FPS düşüşü

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. AMD Radeon Software sürücüsünü kullanıyorum güncelleme gelmiş sürücüye 22.2.2 daha dün çıkmış. Kurdum oyuna girdim oyunda 60FPS alırken 40FPS almaya başladım. Nasıl çözebilirim sorunu?

Oyunlarda tam olarak akıcılık yok. Bu arada Windows 11 kullanıyorum Windows 11 e ana güncelleştirme gelmişti yaptıkdan sonra olmaya başladı sanki.
Oyuna güncelleme gelmedi değil mi? Sistem geri yükleyerek kurtarabilirsiniz fakat yine düzelmezse sürücü güncellemesinden dolayı sorun oldu diyemeyiz.
Hayır gelmedi.

W10'a dönebiliyorsanız dönün, oyunlarda daha stabil şuan için diyebiliriz.
Nasıl dönebilirim Windows 10 a? Birde RAM den kaynaklı olabilirmi? RAM takviyesi yapmıştım bilgisayara RAM ler aynı değildi. Taktıkdan sonra sorun olmadı güncelleştirmelerden sonra oldu.

Artı -1 Eksi
Nasıl dönebilirim Windows 10 a? Birde RAM den kaynaklı olabilirmi? RAM takviyesi yapmıştım bilgisayara RAM ler aynı değildi. Taktıkdan sonra sorun olmadı güncelleştirmelerden sonra oldu.
Hocam sizin de 1'den 3'e çıktı opsiyonunuz. Daha fazla karıştırmak istemiyorum aklınızı. RAM takviyesini ne zaman yaptınız? Windowsu ne zaman güncellediniz? Windows 11'e ne zaman geçtiniz?

Hocam sizin de 1'den 3'e çıktı opsiyonunuz. Daha fazla karıştırmak istemiyorum aklınızı. RAM takviyesini ne zaman yaptınız? Windows'u ne zaman güncellediniz? Windows 11'e ne zaman geçtiniz?

RAM takviyesi yapalı 2 gün oldu. Windows 11'e 1 yıl önce geçtim. Windows'u da en son dün gece güncelleştirdim.

Hocam sizin de 1'den 3'e çıktı opsiyonunuz. Daha fazla karıştırmak istemiyorum aklınızı. RAM takviyesini ne zaman yaptınız? Windows'u ne zaman güncellediniz? Windows 11'e ne zaman geçtiniz?

Hocam hepsi benim salaklığımmış. Ekran kartı sürücüsünü kurduktan sonra nedense oyunlar çerçevesiz tam ekran olmuş o yüzden akıcılık yokmuş. Tam ekran yapınca düzeldi. Sizide yordugum için özür dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı