Ekran Kartı Sürücüsü Kurduktan Sonra Mavi Ekran Hatası

OlympoSs

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar dilerim;
ASUS X54H modeli bir laptopum var. AMD HD 7400M ekran kartı bulunuyor ancak ekran kartının driverini yükledikten sonra yeniden başlatıyorum hemen arkasından masaüstü görünmeden bilgisayar mavi ekran veriyor. Bunu Win 7 64 Bit ve Win 10 64 Bit'de denedim, onlarca driver denedim AMD'nin kendi tarama yapıp otomatik yükleyen programını dahi denedim ancak sorun aynı oldu. Acaba yardımcı olabilecek biri var mı?
günceldir akradaşlar

Son düzenleme:
Açılışta mavi ekran kodu var mı acaba?

Hayaller sürücü ile çözüm, hayatlar bozuk ekran kartı 😏

Çabanıza hayran kaldım ama bu boşa kürek çekmek hobi haline gelmesin. Cihaz 8 yıllık, ekran kartında atmış lehimler var, reballing için para harcamaya bile değmez...

Cihaz ömrünün bundan sonraki kısmında ancak webde dolaşım yapar ki o bile zor GPU hızlandırma olmadan.

İlk cevapta söylenmiş GPU'nun bozuk olduğu. En doğru cevap olarak seçebilirim, o derece.

Hocam bir arkadaşım 6400M kullanıyor. Onda da güncel sürücü yüklenince hoş geldiniz ekranında 1-2 dakika takılıyordu. Eski bir sürücü ile sorununu çözmüştü. Belki öyle bir durumdur diye şansını denesin dedim. Bu sefer sizinle aynı fikirdeyim GPU gidik :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı