Ekran kartı sürücüsü yüklenemiyor

Drozvenn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemi aldım İtopya'dan. Direk çalıştırdım açıldı. İşlemci için yapmam gereken bir şey var mı? Ekran kartı driverı iniyor zaten ama başka ne yapmalıyım? Ağ falan her şey düzgün çalışıyor. İtopya ayarlamış mıdır? Ve ekran kartı fanları dönmüyor.

Sistem özelliklerini yazar mısınız? Bazı ekran kartlarında belirli bir ısıya ulaştığında fan dönmeye başlıyor. Direk çalıştırdığınızda kurulu geldiyse işlemci için birşey yapmaya gerek yoktur.

Arkadaşlar sistemi aldım İtopya'dan. Direk çalıştırdım açıldı. İşlemci için yapmam gereken bir şey var mı? Ekran kartı driverı iniyor zaten ama başka ne yapmalıyım? Ağ falan her şey düzgün çalışıyor. İtopya ayarlamış mıdır? Ve ekran kartı fanları dönmüyor.

Ekran kartınızda büyük ihtimal sıcaklık sınırı var. Yani ekran kartı belirli bir sıcaklığa (genelde 60-65 olur) ulaşmadığı sürece fanlar dönmeyecektir. Ekran kartı driver'ınızı bir de NVIDIA kullanıyorsanız GeForce Experience, AMD kullanıyorsanız AMD'nin sitesindeki otomatik belirleme ile kurmayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı