Ekran kartı sürücüsü yüklenince bilgisayar açılmıyor

Açılmaması çözünürlükle ilgili olabilir. Fakat monitör değiştiğiniz zaman çözünürlük değişebilir ekran gelebilir. Fakat biosu sıfırladıgınızda olmuyorsa sıkıntı olabilir şuan sorununuz varmı?
Sorun halen devam etmekte. İşe yarar bir şey bulamadım. Ekran kartı code 43 ile durduruldu hatası alıyorum. Driverlarını yüklediğimde ise "PAGE GAULT IN NANPAGED AREA" mavi ekran hatasını alıyorum. Hatayı bir türlü gideremedim ekran kartını kullanamıyorum şuan.

Naptınız bende de aynı sorun var.

Ben BIOS'u sıfırlayarak yapmıştım. Daha sonra ekran tamamen gitti ve bir daha gelmedi. 10-15 kere sıfırladığımı hatırlıyorum. Her türlü yöntemi denedim fakat ekran kartı driverı yüklendikten sonra bir daha gelmedi. Ekran kartı şu an garantide.

Ekran kartı modelini belirtebilir misin?

Ben BIOS'u sıfırlayarak yapmıştım. Daha sonra ekran tamamen gitti ve bir daha gelmedi. 10-15 kere sıfırladığımı hatırlıyorum. Her türlü yöntemi denedim fakat ekran kartı driverı yüklendikten sonra bir daha gelmedi. Ekran kartı şu an garantide.

Ekran kartı modelini belirtebilir misin?

MSI R7 240 2gb 128 bit ddr3

Naptınız bende de aynı sorun var.
Bir kaç yere ve kişiye daha sordum ekran kartı çipin arızalı dediler. Değiştirmek istemedim çünkü anakartın zarar görme ihtimali vardı (laptop). O gün bugündür evde ekran kartsız bir oyuncu bilgisayarı var. :)

Geri
Yukarı