Ekran kartı sürücüsü kurulmuyor

Windows 11 hariç tüm sürümleri destekliyor diye biliyorum.

Windows Update'e giriyorum yükle ye basıyorum hiçbir ilerleme olmuyor %0 da takılı kalıyor internetim de gayet güçlü.

Windows 11 hariç tüm sürümleri destekliyor diye biliyorum.

Windows Update'e giriyorum yükle ye basıyorum hiçbir ilerleme olmuyor %0 da takılı kalıyor internetim de gayet güç.

Dostum sen en iyisi ya Windows 10a geç ya da Windows 7 Windows 8.1 senin bilgisayara uygun gözükmüyor.

Arkadaşlar her yolu denedim fakat sonuç değişmedi yine mavi ekran verdi. Bende son çare bari internette falan gezinirim en azından deyip DDU ile driverı kaldırıp sisteme girdim birkaç saat internette gezindikten sonra kapı çaldı bakmaya gittim geldiğimde sistem restart atıyordu restarttan sonra bir daha kontrol ettim ve olmuş nasıl oldu bende bilmiyorum ama yardımları için herkese teşekkür ediyorum konu kapatılabilir.

Arkadaşlar her yolu denedim fakat sonuç değişmedi yine mavi ekran verdi. Bende son çare bari internette falan gezinirim en azından deyip DDU ile driverı kaldırıp sisteme girdim birkaç saat internette gezindikten sonra kapı çaldı bakmaya gittim geldiğimde sistem restart atıyordu restarttan sonra bir daha kontrol ettim ve olmuş nasıl oldu bende bilmiyorum ama yardımları için herkese teşekkür ediyorum konu kapatılabilir.

Windows Update kendi kendine yüklemiş.

Çözüldü olarak isaretlersiniz sevinirim.

Son düzenleme:
Aynı sorun yine oldu fakat merak ettiğim bir şey var dahili ekran kartını devre dışı bıraksam sadece harici kalsa bir şey olur mu sorun çıkartan şeyi bulmak istiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı