Ekran kartı sürücüsü yükleyince sistem mavi ekran veriyor

suat demir

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır çözüm arıyorum.
Ben 2 ay önce bilgisayarımda LoL oynuyordum ve oyun oynarken birden siyah ekran verdi. Bilgisayar dondu kapanmadı ben kapattım. Açtığımda mavi ekran hatası aldım.
Her neyse baktım olmuyor işletim sistemini tekrar kurdum. Tüm işletim sistemlerini kurup tek tek son güncel ekran kartı sürücüsünü yüklüyorum. Yükledikten sonra direk mavi ekran hatası alıyorum.
BIOS’u güncelledim. Temiz format attım, güncel sürümler yükledim ama hatadan kurtulamadım. Şu an Intel ekran kartımı kullanabiliyorum. Bana yardım eder misiniz?
Sizin için rapor hazırladım. AIDA 64 ile hazırladım.
LİNK: MEGA

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır çözüm arıyorum.
Ben 2 ay önce bilgisayarımda LoL oynuyordum ve oyun oynarken birden siyah ekran verdi. Bilgisayar dondu kapanmadı ben kapattım. Açtığımda mavi ekran hatası aldım.
Her neyse baktım olmuyor işletim sistemini tekrar kurdum. Tüm işletim sistemlerini kurup tek tek son güncel ekran kartı sürücüsünü yüklüyorum. Yükledikten sonra direk mavi ekran hatası alıyorum.
BIOS’u güncelledim. Temiz format attım, güncel sürümler yükledim ama hatadan kurtulamadım. Şu an Intel ekran kartımı kullanabiliyorum. Bana yardım eder misiniz?
Sizin için rapor hazırladım. AIDA 64 ile hazırladım.
LİNK: MEGA
Intel ekran kartı ile çalışıyor ise sorun kullandığınız AMD kartında olabilir. Farklı bir ekran kartı ile çalıştırmayı deneyin.

Ekran kartın son nefesini vermiş kardeşim. Yeni bir ekran kartı almalısın. Garantisi var ise garantiye gönder. Paylaştığın dosyaya bakamıyorum telefon desteklemiyor. Ekran kartı serisini de yazsaydın iyi olurdu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı