Ekran kartı sürücüsünü güncelleyememek

Galactus15

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, selamlar. Bugün bilgisayarıma format attım, Windows 10 Pro 64 Bit versiyonunu yükledim. Ekran kartımın driverinin indirmek istedim, önce NVIDIA sitesinden denedim. Sadece ekran kartı driveri hata verdi kurulum yapılamadı. Ondan sonra Windows üzerinden denedim orada da sürücüler bulundu fakat işlem tamamlanırken 'Windows cihazınızın sürücülerini buldu, fakat bunları güncellemeye çalışırken bir hata oluştu. Silmek üzere imlenmiş bir kayıt defteri anahtarına geçersiz işlem yapılmak istendi.' Diye bir hata aldım. Bu arada ekran kartım diğer aygıtlarda gözüküyor ve modeli GTX950 yerine sadece display yazıyor. Şimdiden teşekkürler.

Bir ekleme yapayım önemi var mı bilmiyorum ama
Ana kartım, ASUS H110M-K işlemcim, i5 6500 BIOS'u da Windows kurduktan sonra güncelledim.

Bir ekleme daha bilgisayarım sanırım ekran kartını görmüyor, aygıt yöneticisinde gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüyü Nvidia'nın kendi sitesinden, son yüklediğinin alt versiyonunu indir. Kurmadan önce, son kurduğunu DDU ile güvenli modda kaldırmayı unutma.

Son düzenleme:
DDU ile sürücüyü kaldırın ardından eski sürücüyü kurmaya çalışın sorun tekrar olursa ekran kartında problem olabilir.

Dediklerinizi yaptım arkadaşlar tekrar kurulum başarısız hatası aldım.
Bunlarda aldığım hatalar arkadaşlar.
Buda dxdiag'da karşıma çıkan sonuç.
GPU-Z'de kart linkine tıkladığım zaman GTX 950'yi gösteriyor fakat isim olarak microsoft yazıyor.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    8,4 KB · Görüntüleme: 48
  • 2.png
    2.png
    13,9 KB · Görüntüleme: 44
  • 3.png
    3.png
    19,7 KB · Görüntüleme: 48
  • 4.png
    4.png
    13,3 KB · Görüntüleme: 34
  • gpu z.gif
    gpu z.gif
    24,9 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı