Ekran kartı sürücüsünü kaldırınca ekranın gitmesi

Dvtak

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Berber çırak-kalfa, Elektronik Ön Lisans
Laptopun Intel HD sürücüsünü kaldırdım hariciyi yüklemek için, ekran gitti. Kapatıp açıyorum her şey normal, Açılıyor'dan sonra ekran gelmiyor, acil yardım lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu kilitlenebilir.
Bi abinin laptop u vardı fazla bilgisi olmadığı için benden yardım istedi bende gittim. Bilgisayara çocuğu PUBG Lige yüklemeye çalışmış yüklüyememiş. Ben geçtim bilgisayarın başına ve PUBG Lite'ı yükledim sonra fark ettimki laptop Intel HD graphic'i kullanıyordu. Bilgisayarda Nvidia GT 630M vardı ve Driver'ı yüklemek için Intel HD graphic'i kaldırdım ve ekran siyah oldu ama laptop çalışıyordu. Bilgisayarı 2-3 dk bekledim ekran gelmeyince kapatıp açtım yine ekran gelmedi. O an abi bana oluyor mu falan diye soru soruyor öyle bi strese girdim ki anlatılmaz abi ile konuşuyorum düzeltmeye çalışıyorum bir yandan. Direkt buraya konu açtım telefondan hızlıca yazım hataları falan umrumda değildi önemli olan sonuçtu bilgisayarı düzeltmemdi ( Lütfen uyarı atmayın moderatörler çok sıkıntıya girmiştim ve korkuyordum ). Bios'a girebiliyordum güvenli modda başlattım bilgisayarı driver'ı yüklemek için böyle de internete Wi-Fi ile bağlanamıyordum. Eve gidip ethernet kablomu aldım ama yine işe yaramadı güvenli modda internete bağlanamıyomuşuz sanırsam. Sonra kapattım normal bir şekilde açıldı beni çok mutlu etti ve Driverları yükledim.
Not: Bu olay 1.5-2 saat içinde yaşandı ve çok sıkıntılı zamanlardı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı