Ekran kartı sürücüsünü yükledikten sonra oluşan bozulmalar

EnglandPrince

Kilopat
İyi günler. AMD R9 280 ekran katına sahibim. Ekran kartı sürücüsünü yükleyince aşağıdaki videoda da göründüğü gibi oyunlarda veya Netflix gibi programlarda tam ekrandayken Alt+Tab veya ses açma gibi işlemlerde sorunlar yaşıyorum. Ekran kartı sürücüsünü silip denedim düzeldi. Eksi bir sürücü denedim yine aynı sorun devam etti. Bu sorun uzun zamandır var fakat üstüne düşmemiştim artık. Çok rahatsız etmeye başladı. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
DDU ile sürücüyü tam silip tekrar kurun, işlemcinizde grafik işlem birimi var ise ONBOARD'dan görüntü alıp bide ordan deneyin çizgiler oluşuyormu diye eğer oluşuyorsa ekran kartınızda bir sıkıntı yok demektir başka bir yerde problem olabilir eğer orda oluşmuyorsa ekran kartınızda sıkıntı vardır aldığınız yere başvurunuz.

DDU ile sürücüyü tam silip tekrar kurun, işlemcinizde grafik işlem birimi var ise ONBOARD'dan görüntü alıp bide ordan deneyin çizgiler oluşuyormu diye eğer oluşuyorsa ekran kartınızda bir sıkıntı yok demektir başka bir yerde problem olabilir eğer orda oluşmuyorsa ekran kartınızda sıkıntı vardır aldığınız yere başvurunuz.
maalesef onboard desteği yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı