GTX 1060 Ekran Kartı Sürücüsünü Yükledikten Sonra Bozulması

Brightroar

Kilopat
Daha fazla  
Var olan güncel sürücünün üstüne tekrar sürücü kurdum hatayla. Harika şekilde çalışan ekran kartı güncellemeden sonra bozuk görüntü vermeye başladı. DDU Driver ile tüm sürücü kaldırdım ama hiç sürücü yüklü değilken bile sorun devam etti.

Sorun tam olarak şöyle: Masaüstündeki ufak simgelerde renk bozukluğu oluyor veya internette video seyrederken videodaki kişilerin etraflarında renkli çizgiler oluyor. Aynı şekilde oyunda da karakterlerin kenarlarında bozuk bozuk renkli çizgiler var ve çizgiler cızırdama yapıyor. Bir yanlış sürücü kurulumu yaptım diye ekran kartının bozulacak hali yok değil mi? Bilgi sahibi olanlardan yardım bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görsel nerede ?

Şu anda bilgisayarda Windows 10 sıfırlama işlemi yaptığım için görsel paylaşamıyorum. Ama sıfırlamadan sonra sorun devam ederse paylaşacağım.
@claus @Xsparrow @Virtue X
Windows 10 sıfırlama işleminden sonra da sorun devam ediyor. Bilgisayardan ekran görüntüsü çektiğimde bozulmalar gözükmüyor, normal gözüküyor. O yüzden telefonla çektiğim bir görüntüyü atıyorum.
20180527_182547.jpg

Aynı renk pürüzlenmesi oyunda ve masaüstü simgelerinde de oluyor. Ekran kartına yanlış driver yükledikten sonra bu hale geldi ve sıfırlama yapmama rağmen düzelmedi.
Ek olarak: Mouse imlecini aşağı yukarı hareket ettirdikçe yoğun olarak fotoğraftaki gibi pürüzlenme oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı