Ekran kartı takıldığında diğer bilgisayarda görüntü vermiyor

imexmet

Zeptopat
Daha fazla  
Ekran kartı taktığımda ekrana görüntü gelmiyor!

2. el PC aldım, ekran kartsız. Bende ekran kartı vardı çalışan, 2. PC'mde aktif olarak kullanıyorum hala, ekran kartını aldığım PC'ye taktığımda ekran kartı çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor. PSU yeterli +600W, ekran kartını diğer PC'ye taktığımda sıkıntısız çalışıyor ve başka ekran kartı daha var, onu da yeni aldığım PC'ye taktığımda o çalışıyor. Sadece asıl kullanmak istediğim ekran kartını taktığımda çalışmıyor. Sizce sebep nedir?

2. el PC aldım, ekran kartsız. Bende ekran kartı vardı çalışan, 2. PC'mde aktif olarak kullanıyorum hala, ekran kartını aldığım PC'ye taktığımda ekran kartı çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor. PSU yeterli +600W, ekran kartını diğer PC'ye taktığımda sıkıntısız çalışıyor ve başka ekran kartı daha var, onu da yeni aldığım PC'ye taktığımda o çalışıyor. Sadece asıl kullanmak istediğim ekran kartını taktığımda çalışmıyor. Sizce sebep nedir?

Modelleri yazın. BIOS reset deneyin.

Ekran kartlarının modellerini, işlemci modellerini, anakart modellerini, bütün bu detayları verir misin? Bunları bilmeden nasıl çözüm önerelim?

Anakart Casper H81H3-M4, işlemci i5-4590, kullanmak istediğim ekran kartı MSI R7240.

Anakart Casper H81H3-M4, işlemci i5-4590, kullanmak istediğim ekran kartı MSI R7240.

BIOS resetledim güncelledim aynı sonuç.
Bilgisi olan yok mu?

Son düzenleme:
BIOS ayarlarından görüntü çıkış modunu birincil olarak PCI slotu olacak şekilde ayarladınız mı? Benim aklıma direk bu ayar geliyor APU sisteme ekran kartı takıldığında.

Yeni konular

Geri
Yukarı