Ekran Kartı Takıldığında Görüntü Gidip Geliyor

Makaleler
1
Yer
İspanya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var. Bi' ekran kartı aldım 2.el DDR2 512 MB ASUS'un. Ekran kartını taktığımda ya ekran gelip gidiyor, ya da no signal hatası alıyorum ve bu no signal hatası normalde monitörde en az 10 sn beklemesi gerek ancak bu maksimum 2 saniye durup gidiyor çözümü var mıdır? Şu an eski ekran kartım takılır. Aldığım adam dedi ki fan tak düzelir ısınınca görüntüyü kesebilir dedi.
Doğruluk payı var mıdır hem de bu sorunu nasıl çözebilirim? Giriş VGA.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının eski sürücüsünü silmen gerek yoksa yeni ekran kartını çalıştıramazsın çakışma olur bu tip hatalar olabilir.

Abi yine çalışmassa şimdi eskisini silcem direkt ekran gitcek PC'yi kapatıp yine onu takacağım çalışmasssa eskisini takınca sürücü yüzünden oda çalışmassa anlatabilmişimdir umarım abi lütfen yardım et.

Komple çalışmama durumu olmaz görüntü verir sadece uygun uyumlu sürücüyü tekrar kurman gerekir
İşletim sistemini kaç Bit ise belirtip ekran kartının marka modelini belirtirsen sana uygun sürücünün linkini atarım.

Komple çalışmama durumu olmaz görüntü verir sadece uygun uyumlu sürücüyü tekrar kurman gerekir.
İşletim sistemini kaç Bit ise belirtip ekran kartının marka modelini belirtirsen sana uygun sürücünün linkini atarım.

32 Bit Radeon X300 X500 X1050 series diye geçiyor ASUS'un ama abi şimdi de verdiği hata mesela ya no signal ya da mode not suported 3 saat önce denedim ekran kartını masaüstünü gördüm 10 dakika durdu mode not suported demeye başladı ben direkt fişi söktüm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı