Ekran Kartı Takılı İken Windows İçinde Görüntü Gelmemesi

• Konuyu başlatan Xnt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 348

Xnt

Hectopat
Ekran kartı takılı iken bilgisayar BIOS'a giriyor. Bilgisayar açılırken logoda gözüküyor sonra görüntü gidiyor, Windows açılma sesi geliyor ama görüntü yok. Driver'dan dolayı olduğunu düşünüyorum ama ekran kartını söküp onboard'da driver kurulamadığı için driver da kuramıyorum. Bu arada ekran kartını söküp onboard'da bağlayınca ekran geliyor.
Ekran kartı takılı iken bilgisayar BIOS'a giriyor. Bilgisayar açılırken logoda gözüküyor sonra görüntü gidiyor, Windows açılma sesi geliyor ama görüntü yok. Driver'dan dolayı olduğunu düşünüyorum ama ekran kartını söküp onboard'da driver kurulamadığı için driver da kuramıyorum. Bu arada ekran kartını söküp onboard'da bağlayınca ekran geliyor.

Sorunum çözüldü:
Bilgisayarı güvenli modda başlattım ve sürücüyü guncellestirdim ve güvenli moddan çıkıp normal başlatınca ekran sorunsuz bir şekilde geldi.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı