Ekran kartı takınca APU devre dışı kalmıyor

Ekran kartı montajı sonrası görüntü kablosu harici ekran kartına takılmalı. Bunları yaparken bilgisayarın kapalı olması gerekiyor. İşlemi yaptıktan sonra sistemi açın.

Bios ayarlarından dahili ekran kartından PSI ekran kartına almanız gerekebiliyor. Bellekten hala yemeye devam ederse de biosta ufak ayarlamalar yapmanız gerekebilir. Anakartınızın markası ve modelini söylerseniz daha iyi yönlendirme yapabilirim.

Bios ayarlarından dahili ekran kartından PSI ekran kartına almanız gerekebiliyor. Bellekten hala yemeye devam ederse de biosta ufak ayarlamalar yapmanız gerekebilir. Anakartınızın markası ve modelini söylerseniz daha iyi yönlendirme yapabilirim.
Kartı takmadan önce zaten PSI ya almıştım biosdan ama şuanda kullanılabilir miktar hala 6 gb gösteriyor. Radeon yazılımında ise 2 ekran kartı gözüküyor RX 570 ve R7 graphics olaraktan. Ana kartım MSİ A68HM-E33 V2
Ekran kartı montajı sonrası görüntü kablosu harici ekran kartına takılmalı. Bunları yaparken bilgisayarın kapalı olması gerekiyor. İşlemi yaptıktan sonra sistemi açın.
Ekran kartını driverları kaldırarak taktım kablo Ekran kartına takılı ama Radeon settings de 2 ekran kartı gösteriyor RX 570 ve R7 graphics olarak
Oyunlarda RX 570 i kullanıyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı