Ekran kartı tavsiyesi (1366x768)

En az Gtx750 Ti almalısın. Ya da ASUS HD7850 tek fanlı modeli almalısın. Seni pişman etmez. Dalgalanma sorununa gelecek olursak dalgalanma belli bile olmuyor. Anca siyah ekranda çok az belli oluyor. Kendim kullanıyorum.

En az Gtx750 Ti almalısın. Ya da ASUS HD7850 tek fanlı modeli almalısın. Seni pişman etmez. Dalgalanma sorununa gelecek olursak dalgalanma belli bile olmuyor. Anca siyah ekranda çok az belli oluyor. Kendim kullanıyorum.

Neden öyle diyorsunuz ki?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakın BF4 MP da ne kadar fps alıyor kart. Kaldı ki çözünürlüğü de 1600x900 yani benimkinden fazla.

Tek bir oyun için kart almak saçma bence. Daha sonra çıkan oyunlarda ne yapacaksınız ?

HD7850 ile r7 260x hemen hemen aynı fiyat değil mi? Ama 7850 de siz ne kadar farkedilmiyor desenizde bir dalgalanma %90 olacak. Diğer arkadaşların önerisini de almaktan memnuniyet duyarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ekranın çözünürlüğü 1366x768 ve yakın zamanda değiştirmeyi düşünmüyorum. Bana bu çözünürlükte oyunları yüksek kalitede oynatacak MİNİMUM bütçeli ekran kartı tavsiyenizi istiyorum. Amd tercihimdir.

Hocam siz böyle demişsiniz bence sizin için bu kart yeterli şuan açmadığın oyun yok (benim tercihim)

Örnek: Crysis 3'ü full ayara yakın şekilde oynayabilirsiniz.

HD6870 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

50 TL fazla verip 2-3 yıl rahat etmek mi iyi ? Yoksa ekran kartıyla 1 yıl yetinip sonra tekrar 350 TL bayılmak mı iyidir ? Bunu iyi düşünmelisin bence. Anlıyorum bütçe olmayabilir fakat az bir şey dişinizi sıkın. Ayrıca Psu kaç watt ?

R7 265 DirectCU II GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Bunu alabilirsin. Ya da Gtx750 veya Gtx750 Ti almaya bak kesinlikle. R7 265 HD7850 ' nin güncellenmiş halidir.

50 TL fazla verip 2-3 yıl rahat etmek mi iyi ? Yoksa ekran kartıyla 1 yıl yetinip sonra tekrar 350 TL bayılmak mı iyidir ? Bunu iyi düşünmelisin bence. Anlıyorum bütçe olmayabilir fakat az bir şey dişinizi sıkın. Ayrıca Psu kaç watt ?

R7 265 DirectCU II GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Bunu alabilirsin. Ya da Gtx750 veya Gtx750 Ti almaya bak kesinlikle. R7 265 HD7850 ' nin güncellenmiş halidir.

12v kanalından 408 watt veren cooler master 500w psu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı