Ekran Kartı Tavsiyesi - 250 TL

vatoz

Hectopat
Yeni ekran kartı alıcam. Maksimum bütçem 250 tl.

Crysis 3 filan gibi oyunları yüksek ayarlarda olmasa da çalıştıracak güçte olsun yeter. Ve bu ekran kartlarının asus, zotac gibi markaları var bunlardan hangisini tercih etmem gerekir.

Tavsiyelerinizi Bekliyorum.

(PSU: 550W )

Sistem Özelliklerim:

Kasa: SilverStone RedLine RL01
Ram: 8GB (2X4GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHZ
İşlemci: Amd FX-6300 3.5GHz Soket AM3+
Anakart: ASUS M5A97 LE R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHZ

(Kusura bakmayın 1 günlük ban aldım o yüzden yazamadım sistemimi.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabiki herkes öncelikle bütçesine göre ekran kartı bakar ama bence acelem yok dersen bekle biriktir paranı herkese diyorum. Gidin üst sınıf ekran kartı alın ama bütçe meselesi tabi. Sistemin önemli. Şimdi onu da yaz daha kesin konuşuruz.

Arkadaşların dediği gibi HD 7770 alabilirsin. Kartı bizzat ben kendim kullanıyorum ve güncel oyunlardan aldığım performansım da gayet iyi. Crysis 3'ü Antialliasing ve V-sync gibi ayarları kapatarak yüksek ayarlarda ve Full HD çözünürlükte 35 fps civarlarında oynayabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Berke arkadaşımıza katılıyorum. Antialliasing bence çok önemli değil. Önemli olan akıcı oynayabilmen. Bu yüzden HD 7770 iyi olur.

Sistem Özelliklerim:

Kasa: SilverStone RedLine RL01
Ram: 8GB (2X4GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHZ
İşlemci: Amd FX-6300 3.5GHz Soket AM3+
Anakart: ASUS M5A97 LE R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHZ

(Kusura bakmayın 1 günlük ban aldım o yüzden yazamadım sistemimi.)​

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı