Ekran kartı test programları nelerdir?

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar ASUS RX 6600 var bende ve coil whine sorunu yaşamaya başladım ve sanırım bu sorun olduktan sonra Star Wars 2 oynarken birkaç kez aniden 200FPS'ten 50 FPS'lere düşme yaşadım. 3DMark falan değil de daha çok ayrıntılara inebileceğim bir program var mı acaba? RAM'ler için Memtest benzeri bir program.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ASUS RX 6600 var bende ve coil whine sorunu yaşamaya başladım ve sanırım bu sorun olduktan sonra Star Wars 2 oynarken birkaç kez aniden 200FPS'ten 50 FPS'lere düşme yaşadım. 3DMark falan değil de daha çok ayrıntılara inebileceğim bir program var mı acaba? RAM'ler için Memtest benzeri bir program.

RAM için en iyisi Memtest bence GPU için FurMark ve AIDA64 önerebilirim Heaven Engine ve MSI Kombustor da deneyebilirsin.

RAM için en iyisi Memtest bence GPU için FurMark ve AIDA64 önerebilirim heaven Engine ve MSI kombustor da deneyebilirsin.

Ya açıkçası kasma sebebi oyun mu sistem mi çözemedim. Cold Warzone da olmadı ama Star Wars'te bir anda 50 FPS'e düşüyor ama 5 dk da 2 kez falan olan bir şey. Sizce test edip sizinle paylaşa bileceğim en iyisi nedir?

RAM için en iyisi Memtest bence GPU için FurMark ve AIDA64 önerebilirim heaven Engine ve MSI kombustor da deneyebilirsin.

Veya çok güçlü bir oyun olmasa da Valorant oynuyorum onda da olmadı.

Geri
Yukarı