Ekran kartı tutucu önerisi

• Konuyu başlatan soniq
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 172

soniq

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500/ASUS PRIME A520M-K/GSKILL 16GB (2x8Gb) Ripjaws V DDR4 3600Mhz CL18 1.35v Dual/GIGABYTE GeForce RTX 3070 EAGLE 8GB GDDR6 256Bit/ Crucial 1TB P3 Serisi NVMe M.2 SSD
RTX 3070 eagle OC var o kadar ağır bir model değil ama üstüne Hot Wheels arabaya koyacağım için ağır olur. Haliyle nasıl bir şey almam lazım ekran karti tutucu olarak?

Ekran kartı üzerine how wheels araba mı koyacaksın?

Evet hocam garip gelebilir belki.

Hocam islemcimle aynı fiyat neredeyse abartiya kaçmadı mi?

Kaç tane koycaksınki o arabalar 50 gram bile anca minik bir tutucu bile yeter bana kalırsa.

1 tane ama zaten hiç tuttucum olmadığı için 3 fanli ekran kartına takmak lazım diye biliyorum her türlü.

Şöyle bir şey yeterli olur. Çevrende 3D yazıcı kullanan varsa ona daha güzel bir şey yaptırabilirsin.

Teşekkürler.

Evet hocam garip gelebilir belki.

Hocam islemcimle aynı fiyat neredeyse abartiya kaçmadı mi?

1 tane ama zaten hiç tuttucum olmadığı için 3 fanli ekran kartına takmak lazım diye biliyorum her türlü.

Teşekkürler.

Hocam bütçede sıkıntı yoksa arkadaşın dediğini alabilirsiniz ben 100liralık plastik aldım 3D yazıcı ile basılmış ekran kartım kötü olduğu halde aldım.

Hocam bütçede sıkıntı yoksa arkadaşın dediğini alabilirsiniz ben 100liralık plastik aldım 3D yazıcı ile basılmış ekran kartım kötü olduğu halde aldım.

Anladım hocam teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı