Ekran kartı upgrade işlemi

ferhat41

Hectopat
Daha fazla  
20160714_144722.jpg
20160714_144734.jpg

Merhabalar
Bu ikiliyi uzun araştırmalar ve incelemeler sonucunda almaya karar verdim. Ve ekran kartımla güç kaynağım bugün elime ulaştı.
Şimdi ilk olarak yapmam gerekenler sırasıyla nelerdir?
Örneğin: Nvidia GeForce Experience yüklü bende, bunu silmekle mi başlayayım yoksa kasayı açıp basit bir kasa temizliğimi yapayım önce? Sonra sırasıyla önce güç kaynağını mı takmalıyım yoksa ekran kartını mı?
Aklıma gelmeyen atladığım bir şey varsa değerli arkadaşlardan bu konuda yorum alabilir miyim?

DDU kullanmayın. Benim PC bir daha açılmadı (durmadan mavi ekran verdi.) Bende format attım.

Olur. Aygıt yöneticisinden sürücüleri de sil.
Tamam dediğinizi yapacam. Eren Osanmaz kardeşim sana da teşekkür ederim yorumun için.Ben denetim masasından ınvıdıanın bütün güncelleme ve experience yi felan kaldırıp cleennar ile silip süpürcem yeterli olur herhalde.

Olur. Aygıt yöneticisinden sürücüleri de sil.
Aygıt yöneticisine girdim orda görüntü bağdaştırıcılarını tıkladım benim yüklü ınvıdıa geforce gt 740 çıktı üzerine tkladığımda kaldır diyor.Bunu kaldırmaktan mı bahsediyorsun kardeşim.?

Bende öyle oldu her açılışta mavi ekran verdi. Sonra oradan kurtarma seçeneklerine girdim. Format attım, düzeldi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı