Ekran Kartı ve Anakart Uyumsuzluğu

baddboyx44

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartımı anakarta taktığım zaman görüntü gelmiyor. Farklı anakarta takınca görüntü veriyor. Başka ekran kartını benim anakarta takınca görüntü veriyor. Sizce ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Guc baglantilarini dogru yapip yapmadigini sormuyorum tabiki. Cok kirden dolayi da olabilir bu, yumusak bir dis fircasiyla hassasca (ucuna bir sey surmene gerek yok) slotun icini temizlemeni oneririm.

Eski nesil anakartların bazı markalarında güncel ekran kartları takınca görüntü gelmez. Örneğin 1050 Ti takınca görüntü gelmezken; 650 Ti Boost veya 690 gibi kartlar takınca sorun oluşmaz. BIOS güncellemek dahi işe yaramayabilir. Yinede anakartınızın ve ekran kartınızın modelini öğrenebilir miyim?

Anakartınız büyük ihtimalle Casper'ın PC'si ile gelen Foxconn veya Pegatron. Ucuz etin yahnisi. Bu tür eski anakartlar modern kartlarla uyum sorunu yaşatabilir.

Zor değil, modelini söyleyin...

Anakartınız büyük ihtimalle Casper'ın PC'si ile gelen Foxconn veya Pegatron. Ucuz etin yahnisi. Bu tür eski anakartlar modern kartlarla uyum sorunu yaşatabilir.

Zor değil, modelini söyleyin...
Recep abi kolay gelsin anakart MSI 970 GAMİNG

Recep abi kolay gelsin anakart MSI 970 GAMİNG
Screenshot_2017-03-15-19-52-22.png

Anakartın seçici gibi. :)
Valla aklıma hiçbir şey gelmedi.
Anakart msi 970 gaming bende anlamadım.

Msi 970 gaming anakart ekran kartı gigabyte 5870 1gb ddr5 256 bit modeli.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı