Ekran kartı ve işlemci önerisi

SpeedeyE

Hectopat
B 450M anakart, Ryzen 5 3500X işlemci, ASUS Dual 2060 ekran kartına sahibim. Öncelikle işlemci ve ekran kartını yükseltmeyi düşünüyorum ancak üst düzey bir güncelleme yapamayacağım. Ekran kartı için tahmini 10 ile 15 bin TL arası işlemci için ise 3-4 bin TL arasında bir bütçem var. Aslında ekran kartımın hala yeteceğini düşünüyorum canımı sıkan ise şu PUBG oyuna geçiş ve oyun sonrası ana menüye dönme süresi çok bekletiyor. Bu konu da bir önerisi olan varsa buna da açığım belki güncelleme gerekmeyecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
B 450M anakart, Ryzen 5 3500X işlemci, ASUS Dual 2060 ekran kartına sahibim. Öncelikle işlemci ve ekran kartını yükseltmeyi düşünüyorum ancak üst düzey bir güncelleme yapamayacağım. Ekran kartı için tahmini 10 ile 15 bin TL arası işlemci için ise 3-4 bin TL arasında bir bütçem var. Aslında ekran kartımın hala yeteceğini düşünüyorum canımı sıkan ise şu PUBG oyuna geçiş ve oyun sonrası ana menüye dönme süresi çok bekletiyor. Bu konu da bir önerisi olan varsa buna da açığım belki güncelleme gerekmeyecek.

Bence 4060 ve Ryzen 5 5600 uygun olur ekran kartı 11k işlemci 4K.

Bence 4060 ve Ryzen 5 5600 uygun olur ekran kartı 11k işlemci 4K.

Daha iyi ürünler önerecek arkadaşlar illaki vardır onlarında önerilerine bakalım.

Son düzenleme:

SSD varsa temiz kurulum belki sorununuzu çözebilir. i7 3820 ve GTX 1060 kullanırken de aynı süre 7950X ve 3080 kullanırken de aynı sürede lobiye bağlanıyor. Kullandığınız işletim sistemi ve PUBG ile alakalı olabilir durum. SSD yoksa bu da sorun teşkil edebilir.

Oyundan sonra geri dönüş problemi PUBG'den kaynaklı bir sorun. Statik IP alıp port yönlendirmesi yapınca sorun çözülüyor. Ama ben backspace vbe arkasından Shift+backspace tuşlarına 1 saniye arayla 3 veya 4 defa basınca hemen geri dönüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı